پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

نگار

تعداد سوال: ۱

نگهداری از بنسای در تراریوم ویژه

تعداد بازدید ۱۳۴۹

سلام وقت بخیر من یک گیاه بنسای دارم که به صورت تراریوم در بسته است، ظرف ۳-۴ روز بیشتر برگهای ریخت و البته امروز که برگها رو دراوردم،چند پشه کوچیک سیاه هم بود‌ خیلی ممنون میشم که راهنمایی بفرمایید که مشکل چیه و باید چیکار کنم 🙏

۱۴۰۰-۰۹-۰۶ ۰۹:۱۸:۴۰

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر عکس گلدون رو برام میفرستید؟

۱۴۰۰-۰۹-۰۶ ۱۲:۱۱:۴۷

کارشناس شماره ۲

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۹-۰۷ ۱۰:۱۳:۲۲

کارشناس شماره ۲

حتما گیاهتون رو از داخل شیشه خارج کنید گیاه داخل این شیشه های تراریوم کم کم ازبین میره خصوصا اگر بونسای باشه که نیاز به تهویه و زهکش خوب داره و این گلدون ها زهکش ندارند بعد از خارج کردن گیاهتون کمی قارچکش به ریشه اسپری کنید اگر قسمت های نرم و‌پوسیده وجود داره حتما جدا کنید بعد در خاک جدید که بهتره ترکیبی از کوکوپیت، پرلیت،پیت ماس و‌ورمی کمپوست قراردهید اولین آبیاری با قارچکش و‌آبیاری دوم با اسید هیومیک انجام بشه

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود مایع هیومیک اسید protect nature قارچ کش (Fungicide)
۱۴۰۰-۰۹-۰۷ ۱۰:۲۶:۴۳

نگار

تعداد سوال: ۱

ممنون از پاسختون ممکن هست که گلدون رو برای شما ارسال کنم تا تغییرات لازم رو انجام بدید؟

۱۴۰۰-۰۹-۰۷ ۱۰:۵۷:۴۸

کارشناس شماره ۲

خواهش میکنم متاسفانه بازدید و ویزیت حضوری نداریم ولی در مراحل تعویض اگر سوال داشتید بفرمایید درخدمتون هستم

۱۴۰۰-۰۹-۰۸ ۰۲:۵۴:۱۳
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@