پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

خانم نوروزی

تعداد سوال: ۱

بیحالی برگ‌های گیاه ویژه

تعداد بازدید ۲۲۱

سلام. من یه باباآدم دارم که برگاش همش اینجوری میشه. تا الان ۱۰ تا از برگاش زرد شده ریخته خیلی براش هزینه کردم چرا اینجوری میشه؟

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۹-۰۹ ۱۶:۵۹:۲۷

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر . لطفا بفرمایید نحوه ی آبیاری به چه صورت و چه مقدار هستش ؟ و یک عکس کامل از گل و گلدان ارسال کنید

۱۴۰۰-۰۹-۰۹ ۲۱:۵۳:۱۳

خانم نوروزی

متاسفانه الان عکس ندارم. از روی فیلمش عکس گرفتم براتون می‌فرستم

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۹-۱۰ ۱۵:۱۸:۲۵

کارشناس شماره ۱

نحوه ی آبیاری به چه صورته ؟

۱۴۰۰-۰۹-۱۱ ۰۱:۵۰:۵۹

خانم نوروزی

هفته ای یک بار اگه ۵ سانت از خاک خشک باشه آب می دیم دستگاه بخور هم داره کنارش نور غرب هم بهش می خوره

۱۴۰۰-۰۹-۱۱ ۱۲:۱۷:۱۶

کارشناس شماره ۱

نور پنجره ی غربی تو این فصل براش کمه . بزاریدش کنار پنجره ی جنوبی . ابیاری رو هم زمانی انجام بدید که بیشتر از ۵ سانت خاک ، خشک شده باشه . استفاده از دستگاه بخور رو متوقف کنید و براش جزیره بسازید . برگهای زرد را قطع کنید . در هر نوبت آبیاری چقدر آب در گلدان میریزید ایا اب از ته گلدان خارج میشه ؟

۱۴۰۰-۰۹-۱۱ ۲۳:۴۰:۲۸

خانم نوروزی

نه از ته گلدان خارج نمی شه در حد ۱.۵ لیتر آب می دم. سم ندم؟ آفت نداره؟

۱۴۰۰-۰۹-۱۵ ۱۶:۱۶:۲۰

کارشناس شماره ۱

اگه با یک و نیم لیتر آب ، آب اضافی از زیر گلدان خارج نمیشه باید زهکش رو چک کنید . اصلا زیر گلدون زهکش داره ؟

۱۴۰۰-۰۹-۱۵ ۲۳:۱۹:۱۲

خانم نوروزی

بله. آب از زیر گلدون باید خارج شه؟

۱۴۰۰-۰۹-۱۷ ۱۰:۴۳:۴۸

کارشناس شماره ۱

بله در هر نوبت آبیاری و زمانی که خاک گلدون تا نیمه خشک هستش ، بهتره آبیاری با اندازه ای باشه که چند قطره از زیر گلدان خارج بشه . سیستم گرمایش منزل چی هستش ؟

۱۴۰۰-۰۹-۱۷ ۲۱:۵۷:۳۸
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@