پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

مهسا مه لقا

تعداد سوال: ۱

زرد شدن و ریختن برگ بنسای ویژه

تعداد بازدید ۳۵۲

سلام وقت بخیر من حدود ۹ ماه هست که بنسای دارم. حدود ۲ هفته است که برگ های بنسای من زرد میشه و میفته. هفته ی پیش بردمش یه گلخونه، گفتن قارچ گرفته. خاکش رو عوض کردن و به ریشه ضد قارچ زدن. ۲-۳ روز همون جوری موند و برگ جدید ازش نریخت اما بعدش محدد برگاش داره میریزه. نمیدونم مشکلش چیه. میشه راهنمایی کنید؟

۱۴۰۰-۰۹-۰۹ ۱۸:۱۱:۴۵

مهسا مه لقا

این ها عکس های گیاهم هست. و اینکه باید بهش کود بدم؟ جای گیاهم رو عوض نکردم و همون جای همیشگیشه

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۹-۰۹ ۱۸:۱۸:۰۹

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر . لطفا بفرمایید گیاهتون از نظر نور و تهویه در چه موقعیتی قرار داره ؟ نحوه ی آبیاری به چه صورته ؟ آیا به گیاه کود هم میدادید ؟

۱۴۰۰-۰۹-۰۹ ۲۱:۵۴:۵۶

مهسا مه لقا

نه کود نمیدادم، هر وقت خاکش خشک بود اب میدادم، معمولا هر ۵-۶ روز یک بار. روبه روی پنجره بوده همیشه. از هفته ی دوم که برگاش میریخت کنار یه پنجره ی دیگه که نور بیشتره گذاشتمش. ولی کلا پنجره رو باز نکردم.

۱۴۰۰-۰۹-۰۹ ۲۲:۱۴:۴۷

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

در هر نوبت آبیاری چقدر آب در گلدان میریزید ؟گاهی اوقات پنجره رو برای تعویض هوا باز کنید . بهش یکبار هیومیک اسید بدید . نتیجه ی کار رو اطلاع بدید متشکرم

۱۴۰۰-۰۹-۱۱ ۰۱:۵۳:۳۱
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@