پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

نيلوفر نیک قدم

تعداد سوال: ۶

خشک شدن و ریختن برگهای بنجامین ویژه

تعداد بازدید ۴۵۸

با سلام نیک قدم هستم در ادامه سوال قبل خدمتتون پیام میدهم. دانه های روی ساقه گیاه برجسته هستند و کنده میشوند ولی زیر آنها سفید است

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۹-۱۶ ۱۴:۰۴:۵۷

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر بله این دونه ها شپشک سپردار هستند که از گیاه تغذیه میکنند و گیاه رو به مرور ضغیف میکنند برای،کنترل از سم کنفیدوز سه بار طبق دستور توصبه شده روی بسته باید استفاده کنید بعد از تموم شدن دوره سم پاشی گیاه رو با اسید هیومیک و امینو اسید تقویت کنید بعدش ۴۵ روزیکبار هم کودپتاسیم بالا بدید

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود NPK 12-12-36 کود مایع هیومیک اسید protect nature کود شیمیایی آمینه اسید
۱۴۰۰-۰۹-۱۶ ۱۴:۲۸:۴۷

نيلوفر نیک قدم

سم مورد نظر در محصولات کافه گلدون موجود نیست؟ و سوال دیگری هم داشتم اینکه این موضوع ممکنه به بقیه گلدانها هم سرایت کند؟

۱۴۰۰-۰۹-۱۶ ۱۴:۳۲:۰۱

نيلوفر نیک قدم

سم کنفیدور سبزدارو در دیجی کالا موجود است به نظر شما مناسب هست تهیه کنم؟

۱۴۰۰-۰۹-۱۶ ۱۴:۳۴:۴۴

کارشناس شماره ۲

بله شپشک میتونه به سایر گیاهان هم منتقل بشه پیشنهاد میکنم از خدمات کشاورزی ها تهیه کنید که مطمئن باشید سم تاریخ داره نمیدونم سم موجود در دیجی والا تاریخ داره یاخیر

۱۴۰۰-۰۹-۱۷ ۰۱:۰۱:۱۱

نيلوفر نیک قدم

ممنون از راهنماییتون

۱۴۰۰-۰۹-۱۸ ۰۹:۵۰:۵۵

کارشناس شماره ۲

خواهش میکنم موفق باشید

۱۴۰۰-۰۹-۱۸ ۲۱:۴۰:۵۴

نيلوفر نیک قدم

با سلام مجدد در مورد سمپاشی بنجامین که قبلا خدمتتون توضیح داده شده بود دو سوال داشتم روی شیشیه سم نوشته مدت ماندگاری 14 روز یعنی باید فاصله بین 3 دفعه سمپاشی 14 روز باشد یا زودتر انجام دهم؟ و آیا سم کلروپیریفوس هم مفید است یا همان کنفیدوز بهتر است و آیا خوب است که هر دو را با هم استفاده کنم؟ خیلی ممنونم از پاسخگوییتون

۱۴۰۰-۰۹-۲۶ ۱۰:۴۴:۰۱

نيلوفر نیک قدم

روی شیشه سم ها برای شپشک سپردار کلروپیریفوس را پیشنهاد داده

۱۴۰۰-۰۹-۲۶ ۱۰:۴۵:۲۳

کارشناس شماره ۲

ببینید کنفیدور بهتره ولی کلرروپیرفوس هم برای شپشک جواب میده عکس شیشه رو بفرستید من بیینم درباره ۱۴ روز که گفتید

۱۴۰۰-۰۹-۲۶ ۲۳:۴۴:۰۱
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@