پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

معصومه محبی

تعداد سوال: ۱

گل ادریسی ویژه

تعداد بازدید ۲۳۰

سلام.من نیمه آذر یک گل ادریسی صورتی رنگ خریدم. گل من صبح ها دو سه ساعت نور مستقیم آفتاب رو میگیره باقی روز هم نور غیر مستقیم رو داره و اینکه هر وقت سطح خاک خشک میشه من بهش آب میدم...تا حالا هم هیچ تقویتی چیزی بهش نزدم...اما حالا گل های گل من بعضیاشون اول پنفش میشن بعدش پژمرده ی پژمرده ،بعضی از کل عام اطرافتون شروع کرده به سبز شدن!!!من چی کار باید کنم

۱۴۰۰-۰۹-۲۱ ۰۹:۱۲:۰۲

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیرعکس گیاه رو ارسال کنید لطفا

۱۴۰۰-۰۹-۲۱ ۱۳:۰۴:۰۱

معصومه محبی

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۹-۲۱ ۱۵:۵۷:۲۲

معصومه محبی

تازه برگش هم داره خشک و زرد میشه

۱۴۰۰-۰۹-۲۱ ۱۶:۰۱:۵۷

معصومه محبی

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۹-۲۱ ۱۶:۰۲:۳۳

کارشناس شماره ۲

ممنون از ارسال سطح گل و برگ آب ریخته میشه؟ و پشت برگ ببینید دونه های ریزسیاه و تارعنکبوت میبینید؟

۱۴۰۰-۰۹-۲۱ ۲۳:۱۶:۰۱

معصومه محبی

اصلا روی گل ها و برگ ها آب نریختم تا حالا...تار عنکبوت هم نیست اما دونه های ریز سیاه پشت برگ هست...تازه ساقه ی گلم هم به اندازه ی یه بند انگشت زرد شده

۱۴۰۰-۰۹-۲۱ ۲۳:۲۲:۱۰

معصومه محبی

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۹-۲۱ ۲۳:۲۸:۵۲

کارشناس شماره ۲

بله دقیقا اون دونه های ریز سیاه افت کنه هست که از گیاه تغذیه میکنه هم باعث ریزش برگ و هم تغییر رنگ گل ها میشه برای کنترلش از سم اختصاصی کنه کش که براتون لینکشو میزارم طبق دستور روی بسته استفاده کنید و اگر تهویه محیط بالا بره این افت کمتر هم رخ میده هر سوالی داشتید بفرمااید

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کنه کش (آبامکتین)
۱۴۰۰-۰۹-۲۲ ۱۲:۳۴:۰۵

معصومه محبی

بسیار هم عالی ممنونم... راستی محلی که قرارش دادم دو سه ساعت نور مستقیم صبح و باقی روز نور غیر مستقیم و آبی که بهش میدم ، هر وقت خاکش خشک می سه درسته؟

۱۴۰۰-۰۹-۲۲ ۱۳:۱۱:۳۳

کارشناس شماره ۲

خواهش میکنم بهتره نور مستقیم بهش نخوره و یکم فاصله بدید نور خوب غیر مستقیم میخواد و برای ابیاری حدود سه سانت سطح خاکش خشک بشه بهترین زمان ابیاریه

۱۴۰۰-۰۹-۲۲ ۲۳:۵۱:۵۳

معصومه محبی

سلام مجدد.من دیشب یک کنه کش رو بهش اسپری کردم طبق دستوری که رو پاکت بود اما امروز صبح که پا شدم برگاش این طوری شده بود

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۹-۲۴ ۱۵:۳۵:۵۶

کارشناس شماره ۲

با چه دوزی اسپری کردید؟؟؟ عکس کنن کش روارسال میکنید؟ غلظت خیلی بالا زدید به خاکش هم دادید؟

۱۴۰۰-۰۹-۲۵ ۰۱:۴۶:۰۰
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@