پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

ارغوان گلستانی

تعداد سوال: ۱

داره زردمیشه ویژه

تعداد بازدید ۴۲۶

سلام من دیروز یه گلدون دیفن باخیاخریدم دادم همونجاگلدونشوعوض کردن اوردم خونه امروز صبح متوجه شدم یکی ازبرگ هاش زرد شده و الان هم برگ دوم کمی داره تغییررنگ میده ازدیروزتابه الان اب نداده بودم اماالان گفتم شاید تشنست مقداری اب دادم

۱۴۰۰-۰۹-۲۴ ۰۰:۱۹:۳۳

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر لطفا عکس گیاه رو ارسال کنید و بفرمایید چقدر بهش آب دادید و محل نگهداری اش از نظر دما و نور چه وضعیتی داره ؟

۱۴۰۰-۰۹-۲۴ ۰۰:۴۶:۴۰

ارغوان گلستانی

تعداد سوال: ۱

دما دمای مطلوب خونه هست درجه دما رو چنمیدونم ونور هم روشنایی خونه که دوتامهتابیه دوتابطری آب معدنی کوچیک هم بهش اب دادم

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۹-۲۴ ۰۱:۰۰:۱۷

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

چون تازه گیاه رو به محیط جدید آوردید ممکنه بعلت اختلاف دمای محیط قبلی با محیط جدید باعث بشه که گیاه کمی دچار تنش بشه . سعی کنید محیط نگهداری اش نوسان دما نداشته باشه یعنی گرم و سرد نشه . آبیاری رو فقط زمانی انجام بدید که خاک گلدان نسبتا خشک شده باشه ، آب زیرگلدانی رو همیشه خالی کنید ، آیا خاکِ گلدان کوکوپیت و پرلیت هستش ؟

۱۴۰۰-۰۹-۲۴ ۲۲:۰۷:۲۵
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@