پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

نیما محمدی

تعداد سوال: ۲

تقویت و علت ریزش برگ ویژه

تعداد بازدید ۴۲۶

سلام وقت بخیر من یک سالی هست این گیاه رو دارمش اما الان نزدیک یک ماهه که برگهاش ریزش پیدا کرده و زرد شدن و ریختن. من معمولا هفته‌ای یک بار یا ده روز یک بار آب دادم ولی فکر کنم زیاد آبیاری کردم که برگهاش ریخته‌. الان ولی ریزش و زرد شدن برگها قطع شده ولی برگهای جدیدش این شکلی در اومده که تصویرش رو میذارم. ممنون میشم برای تقویتش راهنماییم کنین و کلا شرایط آبیاری و نگهداری صحیح گیاه رو بهم بگین. مرسی

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۱۰-۰۲ ۱۲:۳۱:۵۱

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر وقتی آب میدید از زیر گلدان اب خارج میشه؟ اول مشکل گیاهتون رو باید برطرف کنیم بعد این موارد برای تقویتش عالیه سه ماه یکبار اسید هیومیک دو هفته بعدش امینو اسید و امینو اسید رو دوماه یکبار استفاده کنید و 45 روز یکبار تا اسفند کودپتاسیم بالا و از فروردین به بعد ماهی یکبار هم فسفر بالا براش عالیه

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود NPK 10-52-10 کود NPK 12-12-36 کود مایع هیومیک اسید protect nature کود شیمیایی آمینه اسید
۱۴۰۰-۱۰-۰۲ ۱۳:۲۹:۴۶

نیما محمدی

تعداد سوال: ۲

خیلی ممنونم. بله وقتی آب میدادم تقریبا از زیرگلدون آب میومد و سیراب میشد.

۱۴۰۰-۱۰-۰۲ ۱۳:۳۳:۰۶

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

خواهش میکنم زمان ابیاری مراقب باشید اب سطح برگ ریخته نشه و هرزمان یک سوم خاک خشک بود ابیاری کنید و یک بار به گیاهتون قارچکشی که براتون لینکشو میزارم بدید اول ابیاری کنید و فردای ابیاری قارچکش هم اسپری کنید هم در خاک بدید و یک هفته بعدش کوددهی رو شروع کنید اول اسید هیومیک و بعد یک هفته امینو اسید و 15 بهمن پتاسیم بالا

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود NPK 12-12-36 کود مایع هیومیک اسید protect nature قارچ کش (Fungicide) کود شیمیایی آمینه اسید
۱۴۰۰-۱۰-۰۲ ۱۴:۱۴:۴۸
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@