پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

کاربر

تعداد سوال: ۲

گیاه فردوس ویژه

تعداد بازدید ۲۷۲

ببخشید من یک گیاه فردوس دارم گیاهم سرحال بودو چهار هفته ای هست که برگ ریزی شدید داره برگها از پایین اول این شکلی میشن یعنی لبه های برگ اینطوری تغییر میکنه بعد زرد میشه و می ریزه بعضی برگها هم اینطوری مایل شدن قارچ کش کاربندازیم دادم کود اهن دوبار هیومیک اسید پشت پنجره جنوبی هست و ابیاری بعد خشک شدن سه سانت خاک

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۱۰-۰۷ ۱۶:۲۹:۰۸

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر . لطفا بفرمایید در هر نوبت آبیاری چقدر آب در گلدان میریزید ؟ ایا زیر برگها یا روی ساقه آفت مشاهده میکنید ؟

۱۴۰۰-۱۰-۰۸ ۰۰:۱۹:۳۷

کاربر

آبیاری یه استکان معمولا و صبر میکنم تا اب از زیر گلدان خارج بشه زیر برگ خیر ولی یه مدت پیش روی ساقه یعنی محل اتصال برگ به ساقه اینارو مشاهده کردم ولی با گذشت چندین هفته نه تعدادش بیشتر شد نه حتی زیر دوربین موبایلم تکون خورد همین تعداد و همینطور دقیقا موند بیشتر یکماه هم ازش میگذره بدون تغییر مونده

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۱۰-۰۸ ۰۰:۲۸:۵۱

کارشناس شماره ۱

تصاویر ارسال نشده لطفا دوباره ارسال کنید یا از طریق واتس اپ عکسها را به همراه نام کاربری به شماره ۰۹۹۰۱۱۶۸۲۳۶ ارسال کنید

۱۴۰۰-۱۰-۰۸ ۰۹:۴۰:۳۹

کاربر

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۱۰-۰۸ ۰۹:۴۴:۰۶

کاربر

من عکس رو به واتساپ فرستادم ممنون میشم برسی کنید

۱۴۰۰-۱۰-۰۸ ۱۷:۳۷:۵۳

کارشناس شماره ۱

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۱۰-۰۹ ۰۰:۴۷:۴۶

کارشناس شماره ۱

گیاهتون آفت داره و بهتره باسم کنفیدور سمپاشی انجام بدید . سمپاشی رو در داخل منزل و در معرض نور مستقیم انجام ندید .

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
حشره کش ایمیداکلوپراید (سم کنفیدور) حشره کش دیازینون Diazinon
۱۴۰۰-۱۰-۰۹ ۰۰:۴۹:۰۶

کاربر

خیلی ممنونم ??

۱۴۰۰-۱۰-۰۹ ۰۰:۴۹:۵۰

کارشناس شماره ۱

موفق باشید

۱۴۰۰-۱۰-۰۹ ۰۰:۵۹:۰۵
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@