پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

کاربر

تعداد سوال: ۱

زرد شدن دراسنا ویژه

تعداد بازدید ۳۵۱

من حدودا چند ماهه این گل رو دارم اولش فقط یه برگ خشک شده داشت فکر کردم به خاطر عوض شدن جاشه الان چند هفته‌یت از بالا شروع به خشک شدن میکنه برگ‌هاش و خود برگ دیگه مثل قبل سبز نیست و به زردی میزنه هربار بیشتر از یک سوم خاک خشک میشه به قدری که زیر گلدون یه مقدار آب خارج شه آب میدم نورش بد نیست نه خیلی زیاده نه خیلی کم

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۱۰-۱۰ ۲۱:۴۶:۳۶

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر . آیا اب زیرگلدانی رو خالی میکنید ؟ و ایا بهش کود آهن میدادید ؟ دما حدودا چند درجه است ؟

۱۴۰۰-۱۰-۱۰ ۲۳:۲۳:۵۲

کاربر

تعداد سوال: ۱

دمای معمولی حتی شوفاژ هم روشن نیست تو این اتاق. اما کود آهن ندادم بهش. اگه باید اینکار رو بکنم مقدار و زمانش رو راهنمایی میکنین؟

۱۴۰۰-۱۰-۱۴ ۱۴:۲۶:۲۰

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

معمولا علت سوختگی برگها آبیاری زیاد و کم هستش بهتره در این فصول که گیاه رشد کمتری داره اجازه بدید خاک گلدون تا نیمه خشک بشه و بعد بهش اب بدید . آب زیر گلدانی را همیشه خالی کنید و زیرگلدانی را خشک نگه دارید . برای کوددهی میتونید بهار به بعد هر دو هفته یکبار به گیاهتون کود کلات آهن بدید .

۱۴۰۰-۱۰-۱۴ ۱۷:۴۶:۳۵
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@