پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

فرهاد دهباشی

تعداد سوال: ۱

کاج مطبق ویژه

تعداد بازدید ۲۹۸

سلام یک کاج مطبق هدییه گرفتم چندین ساعت راجع بهش مطالعه کردم تمامی شرایط برایش محیاست کود سه بیست دادم طبق دستور مصرف اسید هیومیک هم همینطور برای رطوبت گیاه جزیره درست کردم دمای هوای منزل مناسب هست نه سرد نه گرم از نور کافییه غیر مستقیم بهرمند هست آبیاری با توجه به فصل زمستان هر هفته یکبار کامل انجام میشه و خاک و زهکشی مناسب هست یعنی آب اضافه از زیر گلدانی خارج میشود بستر خاک هم مناسب هست یکبار هم از قارچ کش روی درخت و خاک اسپری کردم و بعد از ۲۴ساعت با اسپری کردن آب بدون املاح شستشو دادم حال گیاه خیلی بد نیست ولی کمی برگها به سمت پایین خم شده و نوک برگها بعضیهاش به سمت پایین افتاده و از کولر و بخاری یا شوفاژ به دور هست پس دلیل خم شدن برگها دلیلش چیست

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۱۰-۱۲ ۰۱:۳۹:۰۸

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر دقیقا حال گیاه شما خیلی بد نیست کمی رطوبت موجود براش کمه که همون باعث شده شادابی گیاه کمتر بشه اگر سینی زیر گلدان بزرگتر باشه و سطح مقطع رطوبتی که ایجاد میشه بیشتر باشه برای گیاهتون بهتره و البته جایی باشه که تهویه هوا برقرار باشه و در روز حداقل یک ساعت هوای تازه بهش برسه میتونید از جلبک دریایی هم براش استفاده کنید

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود ارگانیک جلبک دریایی
۱۴۰۰-۱۰-۱۲ ۱۱:۳۵:۱۲
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@