پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

Ghazal

تعداد سوال: ۱

زرد شدن برگ بامبو ویژه

تعداد بازدید ۲۸۵

سلام،وقت بخیر برگ های بامبو من تقریبا 6-7 ماهی هست که شروع کردن به کمرنگ شدن و الان یکی دو هفته س که یه شاخه از بامبو ها برگ هاش زرد شده و الان پلاسیده و خراب شده نکته ی دیگه ای که باید خدمتتون عرض کنم این هست که رشد یکی از 3 شاخه ی بامبوم هم خیلی خوب بوده و قدش خیلی بلند شده اما 2 شاخه ی دیگه نه،تقریبا رشدشون متوقف شده یه قطره ی تقویتی هم از جایی که گل ها رو واسم خریده بودن بهشون داده بود که ماهی 1 بار بهشون میدادم و به ازای هر شاخه 1 قطره باید داخل آبشون میریختم ممنون میشم راهنمایی کنید که حال بامبوهام خوب بشه🙏🏻🙏🏻🙏🏻

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۱۰-۱۸ ۱۸:۲۰:۴۸

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر ، لطفا بفرمایید دمای محیط حدودا چند درجه است ؟ اب گلدان را هر چندروز یکبار تعویض میکنید ؟ آیا ریشه ها یا قسمتی از ساقه که داخل اب قرار داره حالت لزج شده ؟

۱۴۰۰-۱۰-۱۸ ۲۲:۴۱:۱۶

Ghazal

دمای محیط ۲۲ درجه س، آب گلدان رو ماهی ۱ بار عوض میکنم، و ریشه و ساقه موقع تعویض آب گلدان‌ یک مقدار لزج هست

۱۴۰۰-۱۰-۲۱ ۰۹:۴۷:۲۷

کارشناس شماره ۱

با توجه به دمای محیط ، اب گلدان خیلی دیر به دیر تعویض میشه . گیاه رو از گلدان خارج کرده و ساقه و ریشه ها رو کاملا بشورید ، گلدان رو هم همینطور ، تا آثار لزجی کاملا پاک بشه . سعی کنید یک تکه زغال در اب گلدان قرار داشته باشه . هر چه محیط گرمتر باشه ، آبِ گلدان باید زودتر تعویض بشه . قسمت بالای ساقه که آسیب دیده رو قطع کنید . سعی کنید کمی محیط گیاه خنک و با تهویه ی بهتر باشه .

۱۴۰۰-۱۰-۲۱ ۲۱:۵۱:۰۳

Ghazal

اکی، ممنون

۱۴۰۰-۱۰-۲۱ ۲۲:۰۱:۰۱

کارشناس شماره ۱

موفق باشید

۱۴۰۰-۱۰-۲۱ ۲۲:۰۴:۱۳
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@