پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

مهدی عباسی

تعداد سوال: ۱

سلام رشد وپاجوش نزدن زاموفیلیا ویژه

تعداد بازدید ۷۵۴

به مدت یکسالی هست که گل زاموفیلیای زیبایی دارم که آب به موقع زمانی که خاک کاملا خشک شده خاک مناسب از قبیل کودبرگ جنگلی وکوکوپیت وزه کشی عالی که کف گلدون مقداری پوکه برای تخلیه آب اضافی وجای مناسب وثابت اگه چیزی ازقلم افتاده ت یکسالی هست که این گل زیبا را دارم ولی پاجوش نمی زنه لطفا را ممنون میشم راهنمایی کنید تشکر.

۱۴۰۰-۱۰-۲۰ ۱۳:۳۰:۴۰

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر عکس گلدونتون رو هم ارسال میفرمایید

۱۴۰۰-۱۰-۲۰ ۱۳:۳۴:۳۰

مهدی عباسی

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۱۰-۲۰ ۱۴:۱۷:۳۹

کارشناس شماره ۲

ممنونم از عکس ارسالی در این یک سال کودخاصی استفاده کردید؟ و فاصلش با منبع نور رو میفرمایید؟

۱۴۰۰-۱۰-۲۰ ۲۳:۳۹:۱۲

مهدی عباسی

سلام صبح بخیر کوداستفاده نکردم از لحاظ نور منزل کاملانورگیره وگلدان پشت پنجره زیرنور مستقیم نیست همینطور که توی تصویر میبینید.

۱۴۰۰-۱۰-۲۱ ۰۹:۴۷:۴۴

کارشناس شماره ۲

برای تقویت پاجوش دهی نیاز هست گیاه رو تغذیه کنید در این فصل هر 45 روز یکبار و از فروردین تا ابان هر 30روز یکبار بهش فسفر بالا و پتاسیم بالا بدید لینکشو براتون میزارم بین دو کود 10 روز فاصله بدید و سه ماه یکبار هم به گیاهتون اسید هیومیک بدید تا اسیدیته خاک تنظیم بشه و جذب عناصر بالا بره

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود NPK 10-52-10 کود NPK 12-12-36 کود مایع هیومیک اسید protect nature
۱۴۰۰-۱۰-۲۱ ۱۹:۲۸:۲۲

مهدی عباسی

سلام صبح بخیر ممنون ازراهنمایی.

۱۴۰۰-۱۰-۲۲ ۱۰:۴۱:۰۲

کارشناس شماره ۲

خواهش میکنم

۱۴۰۰-۱۰-۲۲ ۲۲:۳۳:۰۴

مهدی عباسی

سلام روزتون بخیر شادی من سه مورد کودی که دستور دادید روتهیه کردم فقط اندازه ومقدار ی که باید استفاده کنم رو نمی‌دانم شما پیمانه آب را یک و لیتر درنظربگیرید، تشکر.

۱۴۰۰-۱۰-۲۳ ۱۲:۱۷:۱۶

مهدی عباسی

تصویر

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۱۰-۲۳ ۱۲:۲۴:۲۲

کارشناس شماره ۲

وقتتون بخیر ببینید برندهای مختلف مقدار مصرف متفاوت دارند ماکودهای خودمون رو میتونیم بگیم که چقدر مصرف کنید الان شما ازجایی که تهیه کردید حتما مقدار مصرف گه چندگرم در لیترباید حل بشه رو سوال کنید که گیاهسوزی نده

۱۴۰۰-۱۰-۲۴ ۰۰:۱۲:۴۶
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@