پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

فاضل قهرمان زاده باروق

تعداد سوال: ۱

پوتوس ویژه

تعداد بازدید ۳۵۶

سلام ، من این گلدونُ حدود ۳ ماه هست که روی میز محل کارم نگه داری می کنم ، حدود ۲ هفته هست که برگاش به شکلی که در عکس می بینید شده ، نور طبیعی نداره و از نور لامپ استفاده کردم . چطور می تونم درمانش کنم؟ با تشکر

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۱۰-۲۱ ۰۹:۴۷:۴۳

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر غبار پاشی هم انجام دادید؟ الان نیاز به استفاده از قارچکش/باکتری کش داره سم اکسی کلرور مس یاسم بردوفیکس رو تهیه کنید و دوبار به فاصله ۷ روز روی برگ ها اسپری کنید

۱۴۰۰-۱۰-۲۱ ۱۴:۱۱:۴۹

فاضل قهرمان زاده باروق

اگر منظورتون از غبارپاشی ، شستشوی گل با اسپری هست ؟ بله انجام دادم ، ولی تا حالا قارچ کش استفاده نکردم

۱۴۰۰-۱۰-۲۲ ۱۸:۱۶:۴۵

کارشناس شماره ۲

بله دقیقا غبار پاشی یعنی پاششدن اب سطح برگ که باعث ایجاد لکه برگی میشه خصوصا در این فصول که تهویه هوا کم هست این حالت بیشتر میشه و باقی موندن لکه سطح اب ایجاد لکه برگی میکنه برای کنترلش حتما از سموم قارچکش برپایه مس استفاده کنید

۱۴۰۰-۱۰-۲۲ ۲۲:۲۲:۱۶

فاضل قهرمان زاده باروق

این قارچ کش و تونستم تهیه کنم ، مناسب هست یا نه ؟؟؟؟

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۱۰-۲۴ ۲۱:۴۶:۴۶

کارشناس شماره ۲

بله البته بدلیل اثار سو محیط زیستی و اثاری که روی بدن انسان میزاره بنومیل منسوخ شده ولی در مصرف گیاه اپارتمانی اونم یکبار مشکلی نداره فقط حتما ماسک و دستکش زمان سم پاشی استفاده کنید

۱۴۰۰-۱۰-۲۵ ۰۲:۱۰:۵۱
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@