پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

سهیل محمدخان تبریزی

تعداد سوال: ۲

خاک برگ عبایی ویژه

تعداد بازدید ۱۶۵

با تشکر از سایت خوب شما ؛ در ارتباط با ترکیب خاک برگ عبایی ، یک سوم خاک کمپوست که اعلام شده میشه از کمپوست گیاهی (خاک برگ ) موجود در بازار استفاده کرد ؟ یا به جای آن در ترکیب خاک از چه خاکی می توان استفاده نمود ؟

۱۴۰۰-۱۰-۲۶ ۰۷:۳۲:۴۰

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر بله میتونید از خاکبرگ استفاده کنید . اگر سوال دیگه ای در این مورد دارید در خدمتتون هستم

۱۴۰۰-۱۰-۲۶ ۰۷:۵۳:۴۸

سهیل محمدخان تبریزی

با تشکر از راهنمایی شما .

۱۴۰۰-۱۰-۲۶ ۱۵:۲۰:۵۴

کارشناس شماره ۱

موفق باشید

۱۴۰۰-۱۰-۲۷ ۰۰:۴۴:۱۵

سهیل محمدخان تبریزی

غذر می خوام ، با توجه به اینکه برگ عبایی ریزوم دار هست برای کود دهی می بایست از کودهای پتاس و فسفر بالا استفاده کنم ؟ از چه نوع کودی و به چه طریقی می بایست استفاده کنم ؟

۱۴۰۰-۱۰-۲۷ ۰۷:۳۳:۵۷

کارشناس شماره ۱

بهارو تابستون بهش کود ازته مثل سه بیست بدید خیلی خوب رشد میکنه و سریع برگ میزنه . نیازی به کود فسفر و پتاس بالا بصورت جداگانه نداره چون سه بیست حاوی این دو عنصر هم هست و همون براش کافیه . در بهار و تابستان هر دو هفته یکبار کوددهی انجام بشه .

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود NPK 20-20-20
۱۴۰۰-۱۰-۲۷ ۱۱:۱۰:۲۰
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@