پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

سمر عاشوری

تعداد سوال: ۱

گل اركيده ویژه

تعداد بازدید ۱۸۴

سلام وقتتون بخیر🌹 من خیلی به کمکتون احتیاج دارم🤕 من این گل ارکیده رو ده روز پیش هدیه گرفتم تو این مدت سه بار بهش آب دادم، دو سه بارم غبارپاشی... پشت پنجره هست، واسش جزیره هم درست کردم با سنگ گلدون و گذاشتم روش چون خونده بودم رطوبت دوست هستن صبح ها هم پنجره رو باز گذاشتم واسه جریان هوا اصلا نه کود دادم نه گلدون و عوض کردم نمیدونم طفلی چرا این شکلی شده🥺 لطفاً کمکش کنید دو تا غنچه هم افتاده

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۱۱-۱۹ ۱۰:۵۹:۴۳

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر ببینید چندتا مشکل عمده داره اول از همه اینکه سنگ ها سطح خاک باعث پوسیدگی ریشه میشه از سطح خاک بردارید حتما مورد بعد گلدون در گلدونه حتما از گلدون دوم خارج کنید ارکیده نیاز به نور داره و باید در گلدون شفاف باشه که زیرش چندین سموراخ زهکش داره و مورد بعد ابیاری ارکیده هست هرزمان ریشه های ارکیده به رنگ نقره ای دربیاد نشون دهنده زمان ابیاری هست و زمانی که سبز باشه نیاز به اب نداره خاک ارکیده هم بهتره بارک و کوکوچیپس باشه که تخلخل بالایی داره و فعلا اصلا غبار پاشیش نکنید جزیره براش کافیه

۱۴۰۰-۱۱-۱۹ ۱۳:۰۵:۳۲
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@