پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

صبا صادقي

تعداد سوال: ۱

سانسىوريا ویژه

تعداد بازدید ۵۱۹

سلام وقت بخير سانسورياى من دچار لكه هاى قهوه اى شده داخلش كرم و تار عنكبوت بوده كه بهش سم دادم و از زير گلدان تعداد زيادي كرم خارج شد يكي از برگ هاشم زرد كه من جدا كردم اخيرا يكى از برگاش دچار شكستگى شده

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۱۱-۲۴ ۱۲:۰۹:۳۹

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخی ر تار عنکبوت بدلیل افت کنه تارعنکبوتی هست که برای کنترلش نیاز به سم مخصوص ابامکتین هست شما چه سمی استفاده کردید؟

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کنه کش (آبامکتین)
۱۴۰۰-۱۱-۲۴ ۱۴:۲۰:۴۸

صبا صادقي

سم سوین لیندین علت این شکستگی چی هست؟عکسش رو دادم خدمتتون

۱۴۰۰-۱۱-۲۴ ۱۴:۲۴:۳۶

کارشناس شماره ۲

در اثر تغذیه افت از گیاه گیاهتون ضعیف میشه و این اتفاق رخ میده برای کنترل کنه بهتره از سموم اختصاصی مثل ابامکتین استفاده کنید و ابیاری کنترل بشه هرزمان بیشتر از نصف خاک گلدون خشک بود ابیاری انجام بشه و هربار چک کنید اب اضافی از زیر گلدون خارج بشه و از قسمت طوقه گیاه ابیاری نکنید از اطراف گلدون ابیاری انجام بشه

۱۴۰۰-۱۱-۲۵ ۰۰:۱۷:۴۸

صبا صادقي

من سوین لیندین رو جدیدا دادم اگر الانم ابامکتین بدم گیاهم خیلی ضعیف نمیشه؟ و اینکه میتونم الان خاکش رو عوض کنم یا خیر،؟

۱۴۰۰-۱۱-۲۵ ۱۰:۰۱:۲۴

کارشناس شماره ۲

حداقل باید ۸ روز از اخرین سم پاشی گذشته باشه بعد ایامکتین بدید اگر شد شوک هایی مثل امینو اسید و هیومیک اسید داشته باشیدو البته قارچکش بله میتونید اولین ابیاری با قارچکش ابیاری دوم باهیومیک اسید ابیاری سوم با امینو اسید انجام بشه

۱۴۰۰-۱۱-۲۵ ۲۳:۱۷:۲۴
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@