پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

تارا

تعداد سوال: ۵

تکثیر زاموفیلیا ویژه

تعداد بازدید ۳۲۱

با سلام من یکی از ساقه ها زاموفیلیام چند ماه قبل شکست داخل اب گذاشتم و ریشه داده، برای داخل خاک گذاشتن باید چه نکاتی رو انجام بدم؟ چه خاکی و چه زمانی و چه کودی لازمه ایتفاده کنم؟؟ یه سوال دیگه هم داشتم دو تا گلدون زاموفیلیای من چند ماه قبل برگاش رو به زردی رفتند که متوجه شدم از ابیاری زیاده، ابیاری رو کم کردم و به جای پرنورتر منتقل کردم حالا برای اینکه جوونه ها جدیدش تقویت بشند و قری بشن و بقیه شاخه ها صاف بایستند و به اطراف خمیده نشن باید چیکار کنم؟ لازمه کود خاصی مصرف کنم؟

۱۴۰۰-۱۱-۲۹ ۲۱:۴۳:۳۵

تارا

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۱۱-۲۹ ۲۱:۴۶:۰۲

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر برای کاشت قلمه ی ریشه دار شده از پیتماس و پرلیت به نسبت مساوی ، استفاده کنید و هر دو هفته یکبار بهش کود فسفر بالا بدید . به گیاه اصلی باید کود آهن و فسفر و پتاس بالا و گاهی اوقات سه بیست به تناوب بدید . اگه سوالی در این مورد دارید در خدمتتونم

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود NPK 10-52-10 کود NPK 20-20-20 کلات آهن
۱۴۰۰-۱۱-۲۹ ۲۳:۵۲:۰۴

تارا

خیلی ممنونم این کود هایی گه گذاشتین رو موجود ندارید؟

۱۴۰۰-۱۱-۲۹ ۲۳:۵۴:۳۷

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید همکاران راهنمایی تون میکنن

۱۴۰۰-۱۲-۰۱ ۰۳:۰۶:۴۶
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@