پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

خانم بیات

تعداد سوال: ۳

زرد شدن برگ ویژه

تعداد بازدید ۳۲۲

با سلام آبیاری حدوداً هر دو هفته یه بار و فاصله یک متری از پنجره جنوبی با دمای هوای حدوداً ۲۰ تا ۳۰ درجه ،شرایط زاموفیلیای منه ... چند روزیه که جوونه اش داره شروع به باز شدن میکنه از طرفی دو تا از برگهاش دارن زرد میشن .. علت چیه

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۱۲-۰۴ ۱۲:۳۰:۱۶

خانم بیات

یه سوال دیگه که دارم اینه که این گیاه چه اندازه نوسان دمایی رو میتونه تحمل کنه؟

۱۴۰۰-۱۲-۰۴ ۱۴:۲۶:۰۰

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر . در مقابل نوسان دما ضعیف هستش مخصوصا اگه دما رو به پایین بره گیاه قطعا آسیب میبینه . سعی کنید بین دو ابیاری خاکِ نیمی از گلدان خشک شده باشه و بعد بهش اب بدید آبِ زیرگلدانی را همیشه خالی کنید . آیا کود هم میدید ؟

۱۴۰۰-۱۲-۰۴ ۲۳:۴۳:۲۲

خانم بیات

بله آب زیر گلدانی رو خالی میکنم ...فکر کنم حدوداً یه ماه پیش بهش کود دادم .. کود سه بیست. راجع به نوسان دمایی اتاقی که هست شبها خنک و ظهرها به خاطر آفتابگیر بودن گرم گرم میشه

۱۴۰۰-۱۲-۰۵ ۰۷:۰۱:۵۶

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

خنکی شبها میتونه بهش آسیب بزنه ، نمیتونید جایی قرار بدید که دما یکنواخت تر باشه ؟ چون اینطوری آسیب اش بیشتر میشه

۱۴۰۰-۱۲-۰۵ ۲۰:۱۴:۱۶
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@