پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

لیلا آذری

تعداد سوال: ۲

سلام وقت به خیر خوبید حدودا 10 روز پیش تعدادی گیاه خریداری کردم که دو تا از اونا زرد میشن و سیکلامن گلهاش بسته شده. لطفا راهنمایی کنید ویژه

تعداد بازدید ۲۹۸

حدودا 8 روز پیش تعدادی گلدان خریداری کردم چند تا از اونا شروع به زرد شدن و سیکلامن گلهاش بسته شده. برگ انجیری برگهای کوچک به محض رشد زرد میشن و گیاه دراسنا کامپکت هم نوکهاش داره زرد میشه

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۱۲-۰۵ ۱۹:۴۹:۱۵

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر ، نحوه ی ابیاری به چه صورت بوده ؟ لطفا عکسی واضح و روشن از گیاهاتون ارسال کنید ایا سیکلامن داخل منزل هستش ؟

۱۴۰۰-۱۲-۰۵ ۲۰:۳۶:۲۹

لیلا آذری

گیاه سیکلامن رو عکس گرفتم خدمت شما ارسال کردم

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۱۲-۰۵ ۲۰:۴۲:۵۳

لیلا آذری

آبیاری از خشکی بین دو آبیاری بوده. سیکلامن و برگ انجیری

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۱۲-۰۶ ۱۰:۲۷:۵۹

کارشناس شماره ۱

سیکلامن به محیطی با نور ملایم و خنک و هوای تازه نیاز داره هر چه محیط خنکتر باشه دوام و ماندگاری گلها بیشتر و گیاه سرحالتر هستش . برای ابیاری اجازه بدید خاک بیشتر خشک بشه و بعد آبیاری رو انجام بدید . برگ انجیری گیاهی رطوبت دوسته اما آبیاری زیاد میتونه باعث اسیب در برگها بشه . چون گلدان فلزی هستش اجازه بدید بین دو ابیاری خاک بیشتر خشک بشه . میتونید با سیخ چوبی خاک رو تست کنید . کامپکت هم در اثر افراط و تفریط در آبیاری میتونه دچار نوکسوزی برگها بشه . که با کنترل آبیاری از پیشرفت مشکل جلوگیری میشه .

۱۴۰۰-۱۲-۰۷ ۰۰:۰۰:۵۰

لیلا آذری

از راهنمایی شما کمال تشکر را دارم?

۱۴۰۰-۱۲-۰۷ ۰۰:۰۵:۴۷

کارشناس شماره ۱

موفق باشید

۱۴۰۰-۱۲-۰۸ ۰۰:۱۳:۳۱
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@