پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

النا نظری

تعداد سوال: ۱

زرد شدن برگ های بونسای جینسینگ ویژه

تعداد بازدید ۴۱۵

سلام خسته نباشید، گل بونسایی دارم که یک مدت کلی از برگ هاش ریخت و حالا برگ هاش زرد و کمرنگ شده، حتی برگ های جدید هم در اومد ولی توی همون سایز کوچیک زرد شدن، گل بونسای رو به موقع آبیاری میکنم هفته ای یکبار، پشت پنجره هست و نور آفتاب دریافت میکنه، و اسپری آب هم میزنم، نمیدونم مشکلش کجاست؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید، عکسش هم میفرستم براتون

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۱۲-۰۸ ۱۰:۳۸:۰۹

النا نظری

این هم عکس برگ های تازه در اومده که زرد شدن

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۱۲-۰۸ ۱۱:۰۴:۲۱

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر گیاهتون کمبود مواد غذایی به شدت داره اصلی ترین کمبودش هم کمبوده اهنه لینک محصولات مورد نیازشو براتون میزارم و درکنارش سه ماه یکبار هیومیک اسید ماهی یکبار جلبک دریایی دوماه یکبار امینو اسید و دوماه یکبار اهن استفاده کنید و‌قبل استفاده پشت و روی برگ هایک پنبه بکشید ببینید دونه سیاه روش میشینه؟

۱۴۰۰-۱۲-۰۸ ۱۴:۳۹:۲۳

کارشناس شماره ۲

لینک محصولات

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود مایع هیومیک اسید protect nature کلات آهن کود ارگانیک جلبک دریایی کود شیمیایی آمینه اسید
۱۴۰۰-۱۲-۰۸ ۱۴:۳۹:۴۳

النا نظری

سلام مجدد، خیر دونه سیاه نمیشینه فقط این ۴محصولی که فرمودید این ماه تهیه کنم و ۴تا رو همزمان استفاده کنم موردی نداره؟ در یک‌روز یا روزهای متفاوت؟ ممنون میشم یک توضیحی بدید

۱۴۰۰-۱۲-۰۸ ۱۴:۵۲:۴۹

کارشناس شماره ۲

خواهش میکنم نه محصولات با فاصله استفاده بشه اول هیومیک بدید با فاصله یک هفته کودبونسای بهش بدید امینو اسید و جلبک هم مه پاشی بشه بین هرکدوم 10 روز فاصله باشه ولی بین کودی که مه پاشی میشه و کودی که ابیاری میشه فاصله نیاز نیست

۱۴۰۰-۱۲-۰۹ ۰۲:۰۱:۱۶
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@