پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

انسیه انصاری

تعداد سوال: ۴

سلام گل. سیکلامن من دوتا از گلاش ریخته.تهویه ی خوبی داره.حدود یک سانت خشک بشه بهش اب میدم و براش سنگ ریزه هم درست کرد ایا طبیعیه؟ در تراس شمالی هست که پرده نایلونی به خاطر این هوا داره و کلا سرحاله و علت ریزش دوتا گلش و نمی دونم؟ ویژه

تعداد بازدید ۱۷۴

سلام گل سیکلامن من که حدود ده روزه ازخودتون خریدم دوتا از گلاش ریخت.در تراس شمالی هست که پرده پلاستیکی بخاطر این هوا داره.از سنگ ریزه استفاده کردم و حدود یک سانت که خشک میشه دوباره تا حالا بهش اب دادم ایا طبیعیه؟

۱۴۰۰-۱۲-۰۸ ۱۶:۰۴:۱۸

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر . گلی که باز شده باشه ، طبیعیه که بعد یکی دوروز از بین بره اما اگه غنچه ها ریزش دارند میتونه از افراط و تفریط در آبیاری باشه ، بهتره محل نگهداری اش خنک باشه تا دوام گلها بیشتر و گیاه سرحالتر بمونه ، ابیاری زیاد باعث شیوع بیماری قارچی و از بین رفتن ناگهانی گیاه میشه . اجازه بدید بیشتر از یک سانت ، خاک خشک بشه و بعد آبیاری رو انجام بدید .

۱۴۰۰-۱۲-۰۸ ۲۳:۳۲:۴۵

انسیه انصاری

تعداد سوال: ۴

متشکرم از راهنمایی مفیدتون.

۱۴۰۰-۱۲-۰۹ ۰۰:۴۸:۵۳

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سپاس از همراهی تون موفق باشید

۱۴۰۰-۱۲-۰۹ ۱۰:۱۲:۱۰
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@