پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

مینو بینا

تعداد سوال: ۲

ریختن برگهای بونسای اس ویژه

تعداد بازدید ۲۶۸

سلام روز بخیر،من چند روزی بونسای اس تهیه کردم،نور جنوبی داریم،وقتی هم که آب دادم،اب از ته گلدان خارج میشد،پس قکر‌میکنم زه کشی مناسب،ولی دو روز که خونه نبودیم،وقتی اومدیم،دیدیم مقدار قابل توجهی برگاش ریخته،مشکل از چیه؟کود بونسای هم تهیه کردم،بهش کود بدم؟یه بار هم تو خاکش،یه چیز ریز مثل پشه دیدم

۱۳۹۹-۰۶-۰۹ ۱۸:۲۱:۱۶

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .به احتمال زیاد گیاه به علت تهویه ی نامناسب محیط یا کم آبی در زمانی که تشریف نداشتید دچار تنش شده .بهتره ابتدا تمام برگهای ریخته شده را از روی گلدان جمع و گلدان را در مکانی با تهویه ی مناسب قرار دهید آبیاری را هرزمان که خاک خشک بود انجام بدید تا گیاه به مرور این تنش را از سر بگذراند اگر سوال دیگه ای دارید در خدمتتون هستم

۱۳۹۹-۰۶-۰۹ ۱۹:۴۵:۰۹

مینو بینا

ممنونم از شما،ممکن دچار قارچ شده باشه؟

۱۳۹۹-۰۶-۰۹ ۱۹:۵۱:۵۹

مینو بینا

و اینکه میشه نحوه آبیاری و اسپری و اینکه هرچند وقت یه بار کود بدم؟

۱۳۹۹-۰۶-۰۹ ۲۲:۰۰:۵۷

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

بعید به نظر میرسه دچار قارچ شده باشه .فعلا کارهایی که عرض کردم خدمتتون رو انجام بدید اگه حال گیاه بدتر شد ، یکبار استفاده از قارچ کش میتونه مفید باشه .آبیاری رو در زمان خشکی خاک انجام بدید و اگه محیط بسیار گرم و خشک است میتوانید مه پاشی را انجام دهید

۱۳۹۹-۰۶-۰۹ ۲۲:۴۴:۴۶
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@