پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

سحر دهقانی

تعداد سوال: ۱

با عرض سلام و وقت بخیر و هم چنین تبریک سال نو سانسوریای من دچار پوسیدگی ریشه شده که میخوام تعویض گلدون انجام بدم ولی هیچ اطلاعاتی ندارم و فقط از گلدون قبلی خارجش کردم لطفا منو راهنمایی بفرمایید، ویژه

تعداد بازدید ۳۰۳

متاسفانه نمیتونم عکسش رو براتون ارسال کنم ،من نمیدونم کدوم ریشه ها خراب هستند هنوز خیلیاشون رو جدا کردم،رنگشون نارنجی مایل به قهوه‌ای هست

۱۴۰۰-۱۲-۲۹ ۲۳:۳۳:۲۰

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر لطفا عکس رو به همراه نام کاربری از طریق واتس اپ به شماره ۰۹۹۰۱۱۶۸۲۳۶ ارسال کنید تا ما براتون در سایت بارگزاری کنیم .

۱۴۰۱-۰۱-۰۱ ۰۰:۰۲:۴۰

کارشناس شماره ۱

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۱-۰۱ ۲۲:۱۷:۱۲

کارشناس شماره ۱

سال نو مبارک . اگه اون قسمت از برگها که تغییر رنگ داده ، حالت نرم و یا ژله ای و پوسیدگی تم داره باید جدا بشه . بقیه ی غلاف هایی که سالم هستند رو میتونید در خاک جدید بکارید ، بهتره سایز گلدان زیاد بزرگ نباشه و از خاکِ نیمه سبک با زهکشی خوب استفاده کنید . سعی کنید بین دو آبیاری خاک نسبتا خشک بشه ، میتونید اول با سیخ چوبی تستِ خشکی خاک رو انجام بدید و بعد اقدام به آبیاری کنید تا گیاه مجددا دچار پوسیدگی نشه .

۱۴۰۱-۰۱-۰۱ ۲۲:۲۱:۴۱

سحر دهقانی

تعداد سوال: ۱

ریشه‌هایی که بهش جا گذاشتم بخاطر تغییر رنگشون مشکلی ندارند؟

۱۴۰۱-۰۱-۰۱ ۲۳:۰۳:۵۵

کارشناس شماره ۱

اگه سفت و محکم هستند مشکلی نیست .

۱۴۰۱-۰۱-۰۲ ۲۳:۴۶:۱۵
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@