پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

زهرا توحیدیان

تعداد سوال: ۲

زرد شدن برگ کاج مطبق ویژه

تعداد بازدید ۱۸۰

ی کاج مطبق تقریبا ۲ونیم ساله دارم که چند وقته برگهای زیرش شروع به زرد شدن کردن ی نوع ضد قارچ هم بهش زدم که تاثیری نداشت ی گل فروش بهم داد گفت قارچ هوا گرفته محلول ابی رنگی بود یکبار فقط بهش دادم تغییرم نکرده باید چیکارش کنم شیوه تکثیرش به چه صورت هست

تصویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۱-۰۶ ۰۱:۱۳:۵۱

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر از چه قارچکشی استفاده کردید عکسشو میشه بفرستید

۱۴۰۱-۰۱-۰۶ ۱۳:۲۵:۱۴

زهرا توحیدیان

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۱-۰۶ ۱۴:۲۸:۱۰

کارشناس شماره ۲

وقتتون بخیر برای کنترل قارچ حداقل دو نوبت سم پاشی بافاصله ۹ روز لازمه و البته برقراری تهویه بالا و‌نور خوب غیر مستقیم و تنظیم ابیاری کاج رو جایی قرار بدید که نور خوب غیرمستقیم داشته باشه و هرزمان یک سوم خاکش خشک بود ابیاری کنید و‌حتما چک کنید زهکش باز باشه و برای قارچکشی بهتره از مانکوزب دوبار به فاصله ۹ روز استفاده کنید

۱۴۰۱-۰۱-۰۷ ۰۲:۲۹:۲۸

زهرا توحیدیان

ممنون...لطفا روش تکثیرش رو هم میشه لطف کنید بگید

۱۴۰۱-۰۱-۰۷ ۰۲:۳۲:۴۷

کارشناس شماره ۲

خواهش میکنم قلمه گیری کاج مطبق خیلی ساده نیست و اکثرا از طریق بذر تکثیر میشه و برای قلمه از ساقه های کاملا سالم نیاز هست شرایط گلخانه ای اماده کنید دما و رطوبت مناسب میخواد که در منزل خیلی خوب جواب نمیده

۱۴۰۱-۰۱-۰۸ ۰۱:۲۳:۱۲
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@