پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

علیرضا یزدی

تعداد سوال: ۱

شرایط نگهداری بنسای و علت قهوه ای شدن برگ ویژه

تعداد بازدید ۲۷۹

سلام من چند روز پیش یک بنسای گرفتم اخساس میکنم تعدادی از برگ ها مریض است.لطفا درباره میزان و پریود آب مورد نیاز نور و رطوبت و روش تامین آن راهنمایی بفرمایید.در هنگام خرید گلدان رو تعویض کردند و احساس میکنم خاک ذو خیلی فشرده کردند و عملا آبی که میدم پایبن نمیره و میغلته روی سطح خاک آیا باید خاک رو کمی شخم بزنم و انقدر آب بدم تا از کف گلدان خارج شود؟

تصویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۱-۱۱ ۱۱:۳۷:۱۵

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر زهکش گلدونتون بازهم هست؟

۱۴۰۱-۰۱-۱۱ ۱۳:۱۳:۱۳

علیرضا یزدی

تعداد سوال: ۱

بله بزرگوار

۱۴۰۱-۰۱-۱۱ ۱۳:۱۹:۵۰

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

ببینید اگر زمانیکه به گیاهتون آب میدید و آب سطح خاک باقی میمونه و عبور نمیکنه این نشون دهنده سنگینی بیش از اندازه خاک هست و حتما نیازهست خاک تعویض بشه چون همین حالت به مرور ریشه گیاه رو‌دچار پوسیدگی میکنه و برای ابیاری هم هرزمان حدود یک سوم سطح خاکش خشک بود گیاهتون رو ابیاری کنید و هربار نیازهست چک کنید آب اضافه اززیر گلدون خارج بشه رطوبت بالا نیاز داره میتونید از دستگاه بخور سردیاجزیره براش استفاده کنید

۱۴۰۱-۰۱-۱۲ ۰۱:۴۳:۵۷
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@