پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

رضوان تونی

تعداد سوال: ۱

رشد نداشتن وزردشدن برگ انجیری ویژه

تعداد بازدید ۵۲۹

سلام خسته نباشید من برگ انجیریمو واسه عید خریدم با این ک ماهی یک بار بهش جلبک دریایی میدم و ب محض خوشک شدن خاک تا عمق ۵سانت اب بهش میدم و زهکش گلدونمم درست انجام دادم ولی برگ ک نمیده هیچ الانم شروع ب زد شدن کرده و روی برگهاشم داره شروع ب لکه زدن میکنه لطفا راهنمایی کنید منو خیلی نگران گلم هستم از اصفهان مزاحم میشم

۱۳۹۹-۰۶-۱۰ ۱۴:۵۵:۳۶

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر لطفا عکس گیاه را ارسال کنید .ممنونم

۱۳۹۹-۰۶-۱۰ ۱۵:۱۳:۵۹

رضوان تونی

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۶-۱۰ ۱۵:۱۷:۴۳

رضوان تونی

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۶-۱۰ ۱۷:۵۶:۰۳

کارشناس شماره ۱

برگ انجیری گیاهی رطوبت دوست است .ایا پیش آمده که روی برگها اب اسپری کرده باشید و بعد نور روی برگها بتابد ؟ یا پرده را کنار زده باشید ؟

۱۳۹۹-۰۶-۱۰ ۲۳:۰۵:۵۴

رضوان تونی

بله اب پاشی کردم ولی نور مستقیم ب گیاه نخورده وسایه بوده

۱۳۹۹-۰۶-۱۰ ۲۳:۲۵:۱۲

کارشناس شماره ۱

فعلا سعی کنید مه پاشی رو متوقف کنید و برای تامین رطوبت از روش جزیره استفاده کنید .آبیاری را در زمان خشکی خاک انجام داده و سعی کنید گیاه در معرض جریان هوای مستقیم قرار نداشته باشد.محیط نگهداری تهویه ی خوب و دمای یکنواخت داشته باشد با فراهم کردن شرایط مطلوب ببینید گیاه تغییری میکند یا خیر ؟ شما میتوانید تا برطرف شدن مشکل گیاه برگ انجیری از طریق همین تاپیک با ما در ارتباط باشید .اگر سوال دیگه ای دارید در خدمتتون هستم

۱۳۹۹-۰۶-۱۱ ۰۱:۰۱:۴۸

رضوان تونی

سلام خسته نباشید ببخشید میگم روی برگای گلم داره دونه های میزنه جوردی ک انگار داره میسوزه و داره برگاش کلا همشون از کنار دارن زرد و قهوه ای میشه

۱۳۹۹-۰۶-۱۶ ۱۳:۰۴:۰۲

رضوان تونی

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۶-۱۶ ۱۳:۰۵:۵۰

کارشناس شماره ۱

سلام وقتتون بخیر یکبار با سم قارچ کش مانکوزب گیاه رو سمپاشی کنید . ببینید مشکلش کمتر یا متوقف میشه یا خیر ؟ سمپاشی رو در داخل منزل انجام ندید

۱۳۹۹-۰۶-۱۶ ۱۸:۳۴:۱۰

رضوان تونی

ممنون تشکر حتما این کارو میکنم و بهتون اطلاع میدم بازم ممنون

۱۳۹۹-۰۶-۱۶ ۱۸:۴۴:۰۰

کارشناس شماره ۱

سپاسگزارم

۱۳۹۹-۰۶-۱۶ ۱۹:۰۲:۱۷
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@