پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

مهتاب فارسیجانی

تعداد سوال: ۱

خشک شدن و افتادن برگ قاشقی ویژه

تعداد بازدید ۱۹۱

سلام خسته نباشید. گل قاشقی من ۴ ساله هستش و از پارسال که گلدونش رو عوض کردم رشد خوبی داشت و از داخل خاکش و پایین ساقه‌ش ۵ تا قاشقی دیگه جوونه زده. آبدهی منظمی نداره اما حداقل هفته ای ۱ یا بار هست، گاهی کود هم بهش میدم. داخل پاسیو نگهداریش میکنم و نور غیر مستقیم بهش میخوره. اما از چند ماه پیش برگاش شروع کرد به خشک شدن. برگ ها تک تک از جلو شروع به خشک شدن میکنن و بعد چند روز یهو شل میشن و میوفتن. اون قاشقی های کوچیک تر هم همینطور. میشه بگین چه مشکلی میتونه داشته باشه.

تصویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۱-۱۴ ۱۸:۰۴:۲۹

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر . آیا اخیرا دمای محیط نوسان داشته ؟ در هر نوبت آبیاری چقدر آب در گلدان میریزید ؟

۱۴۰۱-۰۱-۱۴ ۲۳:۱۰:۰۷

مهتاب فارسیجانی

تعداد سوال: ۱

دمای محیط، دمای خونه هستش و نوسان خاصی نداشته اما در مورد آبیاری، منظم نیست و مقدارش هم فقط در حدی هست که خاک خیس بشه.توی این مدت هم یکی دو بار هم اتفاق افتاده که آب نداده باشم و پژمرده بشه اما وقتی دوباره بهش رسیدگی کردم حالش خوب شد.

۱۴۰۱-۰۱-۱۴ ۲۳:۱۶:۳۱

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

مدتی ابیاری رو بصورت منظم انجام بدید ، بین دو آبیاری خاک خشک بشه و بعد سیرآبش کنید . سعی کنید محیطش کمی خنک و دارای تهویه ی خوب باشه . با ما در ارتباط باشید و وضعیتش را اطلاع بدید

۱۴۰۱-۰۱-۱۵ ۲۳:۳۹:۱۲
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@