پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

قادری

تعداد سوال: ۱

لیراتا من امروز برگهاش آویزون شده ویژه

تعداد بازدید ۳۲۶

لیراتا من امروز برگهاش آویزون شده و نگرانم که بریزه شل شده برگ هاش ۱۰ روز یکبار آب میدم و جاش هم کنار پنجره جنوبی هست دوهفته پیش با مخلوط شیر و آب برگ هاش رو پاک کردم و کاملا سالم بود در عرض یک روز اینجوری شد

تصویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۱-۱۵ ۲۰:۵۲:۳۱

قادری

البته دیروز هم بخور آب سرد براش گذاشتم شاید اذیت شده شاید امروز هوا یکدفعه گرم بوده اذیت شده

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۱-۱۵ ۲۰:۵۶:۴۰

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر . در هر نوبت آبیاری ، چقدر آب در گلدان میریزید ؟

۱۴۰۱-۰۱-۱۵ ۲۳:۵۳:۱۹

قادری

هرنوبت تقریبا دولیوان آب میدم، تا جایی که احساس کنم سیراب شده و برای آبساری یعدی چک میکنم که دوبند انگشت خاک خشک باشه و مجدد آب میدم

۱۴۰۱-۰۱-۱۶ ۰۰:۳۰:۲۰

کارشناس شماره ۱

آیا اب از زیر گلدان خارج میشه ، تقریبا فاصله ی بین دو آبیاری تون چند روزه ؟

۱۴۰۱-۰۱-۱۶ ۲۲:۳۳:۳۴

قادری

گلدان بزرگ بود و تقریبا دو سوم گلدان رو پوکه ریخته بودم فاصله بین دو آبیاری متغیر بود بین ۷ تا ۱۰ روز بستگی به خشکی خاکش داشت متاسفانه تمروز برگاش ریخت میشه با شمارم تماس بگیرید و زودتر راهنماییم کنید تا همه برگا کامل نریخته

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۱-۱۷ ۲۱:۳۶:۵۶

قادری

البته من اول فروردین بهش کو آهن داده بودم یک قاشق چای خوری در یک لیتر که نصف لیتر رو به این گلدون دادم عکس کود رو میزارم

۱۴۰۱-۰۱-۱۷ ۲۱:۴۲:۵۸

قادری

البته من اول فروردین بهش کو آهن داده بودم یک قاشق چای خوری در یک لیتر که نصف لیتر رو به این گلدون دادم عکس کود رو میزارم

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۱-۱۷ ۲۱:۴۴:۱۱

کارشناس شماره ۱

گیاه رو به فضایی با تهویه ی بهتر منتقل کنید کدوم شهر تشریف دارید ؟ اب و هوای شهرتون الان گرم یا معتدل هستش ؟

۱۴۰۱-۰۱-۱۷ ۲۲:۳۹:۰۶
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@