پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

سمیه عبادی

تعداد سوال: ۱

زرد شدن برگهای نخل اریکا ویژه

تعداد بازدید ۳۰۰

سلام وقت بخیر من دهم فروردین گیاه نخل اریکا خریداری کردم روز یازدهم آبیاریش کردم و دیگه این کار رو انجام ندادم فروشنده به من گفت ده روز یکبار آبیاری کنید منتها الان دوسه روزه از پایین شروع به زرد شدن کرده علتش میتونه به خاطر تعویض گلدان یا تعویض جای گیاه باشه؟ این لکه‌های های قهوه‌ای هم هست رو ساقه گیاه یه حلزون خیلی کوچیک هم امروز روی یکی از برگها دیدم امروز هم مجدد آبیاریش کردم و روی برگها هم آب اسپری کردم

تصویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۱-۱۶ ۱۶:۵۱:۲۲

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر . آیا گیاه در معرض نور زیاد قرار داره ؟ در زمان آبیاری چقدر آب در گلدان ریختید ؟ آیا در ان زمان خاک خشک بود ؟

۱۴۰۱-۰۱-۱۶ ۲۲:۳۷:۲۴

سمیه عبادی

گلدون به فاصله دومتری از پنجره با نور جنوبی قرار داره. خود گل فروشی گفت امروز خاک عوض شده آب به گیاه ندید و فردا گیاه رو آبیاری کنید. آبی که به گیاه داده شده حدود دپ الی سه لیوان بود

۱۴۰۱-۰۱-۱۷ ۰۱:۰۵:۰۹

سمیه عبادی

گلدون به فاصله دومتری از پنجره با نور جنوبی قرار داره. خود گل فروشی گفت امروز خاک عوض شده آب به گیاه ندید و فردا گیاه رو آبیاری کنید. آبی که به گیاه داده شده حدود دپ الی سه لیوان بود

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۱-۱۷ ۰۱:۰۵:۵۲

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

مکان نگهداری رو تغییر بدید و گلدان را به محیطی سایه تر منتقل کنید . سنگهای روی سطح خاک را بردارید . اگر گیاه مستقیما در گلدان فلزی کاشته شده باشه به مرور از بین میره چون این جنس گلدان مناسب گیاهان نیست و بهتره گیاه در گلدانی پلاستیکی کاشته شده باشه و با ان ، در گلدان فلزی قرار داده بشه ، یا اینکه گلدان را مستقیما در گلدان سفالی بکارید تا دچار مشکل نشه . براش جزیره بسازید و آبیاری را در زمانی که حداقل یک سوم خاک در عمق ، نسبتا خشکه ، انجام بدید و گیاه را سیرآب کنید . طوری که چند قطره از ته گلدان خارج بشه . اگر سوالی در این مورد دارید در خدمتتونم

۱۴۰۱-۰۱-۱۷ ۲۲:۴۴:۳۶
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@