پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

موژان

تعداد سوال: ۳

زردی برگ گیاه ویژه

تعداد بازدید ۳۵۱

سلام، حدود ۵ ماه هست که این گیاه رو گرفتم، برگ جدید نداده، چندتا از برگ‌ها زرد شدن و از بین رفتن و وسط بعضی از برگ‌ها این لکه‌ها وجود داره، هفته‌ای یک‌بار آی می‌دم بهش و چند بار کود هیومیک اسید و دوبار ۳۰-۱۰-۱۰ دادم بهش، احساس می‌کنم حال گیاه خوب نیست چون زرد می‌شه و برگ جدید هم نداده، ممنون می‌شم راهنمایی بفرمایید

تصویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۱-۱۸ ۲۳:۳۴:۲۶

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر . ایا غبار پاشی هم انجام میدید ؟ در هر نوبت آبیاری چقدر آب در گلدان میریزید ؟

۱۴۰۱-۰۱-۱۸ ۲۳:۵۲:۳۵

موژان

روی برگ‌ها نه ولی اون قسمت ریشه‌ی بیرونی رو اسپری می‌کنم، مقداری آب می‌دم که آب از زیر گلدان خارج بشه، فکر‌ می‌کنم جایی که قرار گرفته کمی خشک باشه

۱۴۰۱-۰۱-۱۸ ۲۳:۵۸:۲۹

موژان

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۱-۱۹ ۱۲:۵۵:۳۲

موژان

۱۴۰۱-۰۱-۱۹ ۱۲:۵۷:۰۸

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

علاوه بر ساقه ، برگها هم به رطوبت نیاز دارند . بهتره بین دو آبیاری اجازه بدید خاک نسبتا خشک بشه بعد اقدام به آبیاری کنید . میتونید برای تامین رطوبت یکنواخت ، براش جزیره بسازید . گلدان را در محیطی نسبتا خنک با تهویه ی بهتر قرار بدید

۱۴۰۱-۰۱-۱۹ ۲۳:۰۵:۲۸
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@