پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

فاطمه نیاززاده

تعداد سوال: ۱

نگهداری زانیفیلا ویژه

تعداد بازدید ۲۷۳

دو روز است که یک رامیفیلیای کوچک گرفته ام . خانه من نور مناسبی نداشت ولی الان با نورهای هالوژن نور نسبتا مناسبی برای گیاهان پیدا کرده ام سوالم این است که رامیفیلیای من اگر زیر نورهالوژن باشد آسیبی نمیبیند؟در این نور بقیه گیاهانند حالشان بسیار خوب است . سه سفارت ،یک سانسوریا ،و شاوادرما ، و چند نوع گیاه دیگر دارم .نگران نور رامیفیلیای هستم

۱۴۰۱-۰۱-۱۹ ۱۳:۴۸:۵۷

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر فاصله گیاهاتون با نور چقدر هست؟

۱۴۰۱-۰۱-۱۹ ۱۵:۱۴:۴۹

فاطمه نیاززاده

حدود 2 متر

۱۴۰۱-۰۱-۱۹ ۱۵:۱۷:۲۸

فاطمه نیاززاده

من کجا باید جواب بدم

۱۴۰۱-۰۱-۱۹ ۱۵:۳۹:۱۲

فاطمه نیاززاده

من اخیرا یک رامیفیلیای گرفته ام به دلیل کمبود نور در خانه من ثعداد زیادی هالوژن سفید و زرد وجود دارد . من گیاهان زیادی از جمله شغلرا ، سانسوریا آکلیونما و چند گیاه دیگر دارم که با این نور حالشان خوب است . با توجه به اینکه چراغها روز هم روشن هستند این زامیفیولیا را کجا بگذارم که آسیب نبیند

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۱-۱۹ ۱۹:۴۴:۲۶

فاطمه نیاززاده

چراغها عمه به سقفند به جز دو لوستر که کمی با سقف فاصله دارند . سقف خانه من نسبتا بلند است (حدود ۳ متر) ممنون خواهم شد

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۱-۱۹ ۱۹:۴۸:۲۱

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

بله سوالتون نهایت تا ۲۴ ساعت پاسخ داده میشه مشکلی نداره دومتر فاصله ولی برای پاجوش دهی و برگ های،بزرگتر هرچی نور طبیعی به گیاهاتون برسه بهتره

۱۴۰۱-۰۱-۱۹ ۲۳:۴۴:۵۷
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@