پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

فرزانه علیایی

تعداد سوال: ۱

لکه های زرد روی برگ آگلونما ویژه

تعداد بازدید ۴۰۵

حدود ۲ ساله این گلدان رو دارم نور خوبی از پشت پنجره میگیره زمستان هفته ای یکبار و تابستان تقریبا هفته ای دوبار بسته به خشک شدن خاکش آبیاری میکنم غبارپاشی انجام میدم و هر ۱۵ روز کود میدم مدتیه چندتا از برگاش لکه های زرد افتاده ممنون میشم راهنمایی فرمایید

تصویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۱-۲۲ ۱۶:۳۳:۳۲

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر ، لطفا بفرمایید از چه کودی استفاده میکنید ؟ و در هر نوبت آبیاری چقدر آب در گلدان میریزید ؟ آیا محیط اخیرا نوسان دما داشته ؟ یا اینکه گیاه چند روزی در محیط کاملا بسته قرار داشته (مثلا به دلیل مسافرت )؟

۱۴۰۱-۰۱-۲۲ ۲۳:۱۰:۰۷

فرزانه علیایی

کود سه بیست میدم . و محیط بسته نبوده هر روز هوای تازه از پنجره آشپزخونه بهش میخوره

۱۴۰۱-۰۱-۲۲ ۲۳:۲۴:۴۹

کارشناس شماره ۱

چقدر اب در گلدان میریزید ؟ ایا اب به راحتی در خاک نفوذ میکنه ؟ و آیا بین دو ابیاری خاک را از نظر خشکی ( در عمق ) تست میکنید ؟

۱۴۰۱-۰۱-۲۳ ۲۳:۴۰:۲۴

فرزانه علیایی

بله خاک رو چک میکنم اگه چند سانت خشک بود آبیاری میکنم. آب به اندازه ای میریزم که از زیر گلدان بیرون میاد

۱۴۰۱-۰۱-۲۴ ۰۹:۰۵:۱۹

کارشناس شماره ۱

مدتی اجازه بدید خاک بیشتر خشک بشه بعد آبیاری رو انجام بدید . با ما در ارتباط باشید و وضعیتش رو اطلاع بدید .

۱۴۰۱-۰۱-۲۴ ۲۳:۰۲:۳۵
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@