پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

رقیه تبریزی

تعداد سوال: ۱

بیماری نخل ماداگاسکار ویژه

تعداد بازدید ۴۲۷

سلام در رابطه با گیاه ماداگاسکار من یکی در خانه دارم پیشنهاد داده بودند برای اینکه گیاه دو سر شود باید گیاه را از وسط تنه برگدار قطع کرد که از دو طرف جوانه بزند من اینکار را کردم منتهی با اینکه سرش راقارچ کش زدم شروع به خراب شدن کرد و برگهایش یکی یکی سیاه میشور و میریزد البته نمیدانستم که در فصل زمستان نباید اینکار را کرد اگر ممکن هست لطفا برای بهبود وضعیت گیاه من را راهنمایی کنید عکس از وضع موجود هم میفرستم در ضمن جای نگهداریش نورپشت شیشه جنوبی به فاصله یک متر است آبدهی موقع خشک شدن خاک گلدان به اندازه یک بند انگشت می باشد

۱۴۰۱-۰۱-۳۰ ۱۸:۳۷:۰۴

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۱-۳۰ ۲۱:۱۷:۲۶

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر بله باید در فصل رشد اینکار را انجام میدادید . متاسفانه گاهی اوقات سربرداری در زمان نامناسب میتونه منجر به نابودی گیاه بشه ، اگه تراس دارید بهتره گلدان را در تراس و در معرض نور زیاد قرار بدید . تا زمانی که برگدهی شروع نشده ، آبیاری رو به حداقل ممکن برسونید

۱۴۰۱-۰۱-۳۰ ۲۱:۱۹:۱۰
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@