پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

فعال

تعداد سوال: ۲

سلام وقتتون بخیر،این دیفن یک ماهه خریدم،از اول یکی از برگاش این لک سوختگی روش بود الان چند تا دیگم شدن میخواستم بدونم چیه؟هیومیک اسد بهش دادم ،کود202020دادم،از دستگاه بخور سرد براش استفاده میکنم پنج ساعت در روز ،سعی کردم شراط براش مهیا باشه،ولی نمیدونم این سوختگیها روی برگاش چیه؟!واینکه پشت یکی از برگاش یه لکایی که نمیدونم چیه؟ممنون مشم راهنمایی کنید،باسپاس ویژه

تعداد بازدید ۳۰۹

دیفنم یه لکایی رو برگش،وپشت یکی از برگاش

تصویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۲-۰۲ ۰۱:۰۶:۰۰

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر نحوه ی آبیاری به چه صورت هستش و ایا لکه های پشت برگ بصورت نقاط قهوه ای رنگ هستند ؟ لطفا عکس لکه های پشت برگ رو هم ارسال کنید

۱۴۰۱-۰۲-۰۲ ۰۶:۰۰:۴۶

فعال

تعداد سوال: ۲

9هروقت رو خاک خشک یاشه آب میدم ،از کف گلدون خارج میشه،کف گلدون لیکوپن ریختم برای زهکشی،آیا واسه گیاه بده؟کناره پنجره هست تا غروب آفتاب نور هست،ولی اصلا هیچ ساعتی از روز روی پنجره آفتاب نیست که بخواد ازپشت پرده بهش بتابه،درضمن کنار این گلم،فیکوس بلک،بابا آدم،زامیفولییا،بنجامین،شامادورا،فیلودندرون بلک کروتون هست،اگه دیفنم آفت زده باشه اینام باید سم پاشی بشن؟واینکه میشه یه سمی معرفی کنید که بشه با دستمال پشت وروی برگ سمپاشی کرد که مجبور نباشم سم اسپری کنم چون تعداد گلها زیاد وامکان نیست که به بیرون ببرمشون واینکه منزل ما تراس نداره که بخوام اونجا سمپاشی کنم واینکه بچه کوچک دارم به نظرتون برای سمپاشی چیکار کنم داخل منزل؟واینکه یه تعداد گلم تو آشپزخانه هست اونارم باید سم بزنم اگر دیفنم آفت داشته باشه؟عکس پشت برگ دیفنم براتون میفرستم

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۲-۰۲ ۱۲:۳۱:۰۸

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

ابیاری بیش از اندازه انجام شده بهتره اجازه بدید بین دو آبیاری حدابل یک سوم خاک گلدان نسبتا خشک بشه و بعد گیاه رو آبیاری کنید . نیازی به استفاده از سم نیست فقط آبیاری رو کنترل کنید و تهویه ی محیط رو بهتر کنید ، سعی کنید بین گلدانها فضای کافی وجود داشته باشه تا تهویه به خوبی انجام بشه .

۱۴۰۱-۰۲-۰۲ ۲۲:۴۲:۳۲
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@