پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

حسن سنجری

تعداد سوال: ۱

شفلرا ویژه

تعداد بازدید ۳۵۸

سلام خسته نباشید.روی ساقه ی گیاه و پشت برگ هاش لکه های سیاه هست .آیا افت داره ؟!چکار باید بکنم؟

تصویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۲-۰۴ ۱۱:۲۹:۱۱

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر لکه ها برجسته هستند

۱۴۰۱-۰۲-۰۴ ۱۴:۴۶:۰۱

حسن سنجری

خیر برجسته نیستند .با دستمال مرطوب هم پاک میشن.میخواستم مطمئن بشم مشکلی نداره؟برای پرپشت شدن گیاه از چه کودی استفاده کنم ؟!ممنون

۱۴۰۱-۰۲-۰۴ ۱۸:۱۰:۱۷

کارشناس شماره ۲

بهش کوداسپری نکردید؟ باتوجه به اینکه بادستمال پاک میشن اثر قارچ و بیماری نیست فقط لطفا برای تشخیص دقیق تر از سطح برگ هم یک عکس ارسال بفرمایید

۱۴۰۱-۰۲-۰۵ ۲۰:۵۷:۵۶

حسن سنجری

سلام .خیر کود ندادم .روی سطح برگها چیزی ندیدم.برای اینکه برگهای درشت تر باشه چکار کنم.ممنون از جوابگویی تون

۱۴۰۱-۰۲-۰۵ ۲۱:۱۲:۴۲

حسن سنجری

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۲-۰۵ ۲۱:۳۳:۱۱

کارشناس شماره ۲

برای شادابی و بزرگتر شدن برگ ها گیاه رو به منبع نور نزدیکتر کنید و جایی قرار بدید که نور زیاد و غیرمستقیم داشته باشه و از کودجلبک دریایی ماهی یکبار پتاسیم بالا ماهی یکبار فسفر بالا ماهی یکبار استفاده کنید بین استفاده کودها حداقل ۱۲ روز فاصله باشه

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود NPK 10-52-10 کود NPK 12-12-36 کود ارگانیک جلبک دریایی
۱۴۰۱-۰۲-۰۶ ۲۳:۵۳:۰۸

حسن سنجری

سلام .خسته نباشید.من گلهای قاشقی/گل سنگ/ پتوس حصیری/سانسوریا/شفلرا/برگ انجیری فر/آنالیا دارم .میخواستم بپرسم برای اینا از چه کودی استفاده کنم .ممنون

۱۴۰۱-۰۲-۰۷ ۲۲:۵۱:۱۵

حسن سنجری

سلام .خسته نباشید.من گلهای قاشقی/گل سنگ/ پتوس حصیری/سانسوریا/شفلرا/برگ انجیری فر/آراالیا دارم .میخواستم بپرسم برای اینا از چه کودی استفاده کنم .ممنون

۱۴۰۱-۰۲-۰۷ ۲۲:۵۱:۴۵

کارشناس شماره ۲

سلام وقت بخیر سه ماه یکبار هیومیک ماهی یکبار پتاس ماهی یکبار فسفر بالا با فاصله 15 روز استفاده کنید

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود NPK 10-52-10 کود NPK 12-12-36 کود مایع هیومیک اسید protect nature
۱۴۰۱-۰۲-۰۸ ۰۸:۰۴:۱۰
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@