پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

منا

تعداد سوال: ۱

زرد شدن برگ های پتوس قیم دار ویژه

تعداد بازدید ۱۲۸۵

با سلام من به تازگی (حدود یک هفته) یک پتوس حصیری با قیم خریدم. داخل قیم ریشه های هوایی زیادی دارد. الان خیلی از برگ ها زرد شده است. نحوه آب دادن به گیاه قیم دار چگونه است؟ من روزانه قیم را آب اسپری میکردم و سعی کردم خاک خیس نشود. فقط دوبار از بالای قیم کمی آبیاری کرده ام ولی سعی کردم خاک خیس نشود. موقعی هم که خاک خشک شده بود از خاک آبیاری اش کرده ام. از لحاظ نور هم بد نیست. پشت پنجره پرده دار شمالی هست و نور مسقیم نداریم.

تصویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۲-۰۴ ۲۳:۲۷:۳۷

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر ، برای آبیاری ام باید قیم مرطوب باشه و هم اینکه به ریشه ها در زمانی که خاک خشکه اب کافی برسونید . گیاهتون بعلت تشنگی برگهاش زرد شده . برگهای زرد رو جدا کنید و هرزمان خاک گلدان نسبتا خشک بود بهش آب بدید .

۱۴۰۱-۰۲-۰۴ ۲۳:۳۸:۰۴

منا

تعداد سوال: ۱

اگر از کم آبی باشد برگ ها نباید قهوه ای شوند و سوختگی داشته باشند و بعد زرد شوند؟ این الان از پر آبی نیست؟ چون مستقیم از حالت سبز به زرد تبدیل می شود

۱۴۰۱-۰۲-۰۴ ۲۳:۴۴:۲۶

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

خیر . قهوه ای شدن و سوختگی برگها از علائم پرآبی هستش . الان خاک گلدون خشک هستش ؟ ایا زهکش خاک مناسبه ؟ کمی از سطح خاک رو کنار بزنید و ببینید زیرش رطوبت داره یا خشکه ؟

۱۴۰۱-۰۲-۰۵ ۲۳:۳۵:۱۱
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@