پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

محمدحسین فراهانی

تعداد سوال: ۱

بی حالی و گل ندادن گل های رز_ شکوفه ندادن درخت انار ویژه

تعداد بازدید ۱۶۶

سلام من عید امسال تو باغچه چند تا گل رز (یک ساله و دوساله)کاشتم که اوایل خیلی سرحال بودن اما بعد شته های زیادی (سیاه رنگ) به گلها چسبیدن و بی حال شدن پس از چند بار استفاده از سم (دینازینون 60 درصد) شته ها کمتر شدن اما دیگه رز ها گل ندادند و برگ هاشون هم بی حال و زرد شد (تو تصاویر مشخصه) برای گل دهی هم تا حالا دوبار کود شیمیایی دادم ولی خیلی تغییر نکرد. آبیاری هم یک روز در میان صبح ساعت 6 انجام میشه پیشنهاد شما برای سر حال شدن و گل دهیشون چی هست؟ یک نهال انار هم عید امسال کاشتم که اصلا تا الان شکوفه و برگ نداده چجوری بفهمم که خشک شده یا نگهش دارم؟ ممنون

تصویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۲-۲۲ ۱۰:۰۸:۱۳

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر چه کودی استفاده کردید؟

۱۴۰۱-۰۲-۲۲ ۱۵:۳۵:۳۹

محمدحسین فراهانی

سلام تصویر پیوست کود NPK 10 10 40 تصویر پیوست

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۲-۲۲ ۱۹:۳۳:۳۳

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

بله کودپتاس بالا هست بهتره درکنارش اسید هیومیک سه ماه یکبار و فسفر بالا ماهی یکبار استفاده بشه و حتما پشت برگ هارو‌چک کنید ببینید اثری از شته یاحالت چسبناک وجود داره؟

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود NPK 10-52-10 کود مایع هیومیک اسید protect nature
۱۴۰۱-۰۲-۲۳ ۲۲:۰۱:۰۶

محمدحسین فراهانی

با سلام راجع به نهال انار چجوری بفهمم خشک شده یا نه؟ و اینکه از چه کودی برای بهبود شرایطش استفاده کنم؟ ممنون

۱۴۰۱-۰۲-۲۴ ۰۹:۴۵:۴۲
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@