پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

مرضیه کوثری

تعداد سوال: ۱

علت سوختگی برگ های بابا آدم ویژه

تعداد بازدید ۴۴۷

حدود دوماه هست که گیاه بابا آدم سایز بزرگ خریدم دو تا برگش ساقه هاش شل شد و بخاطر سنگین بودن یه مدت بستمش ولی بعد که زرد شدن با فاصله دو سه هفته اونها رو از انتهایی ترین قسمت ممکن با کارت جدا کردم و روی قسمت باقیمانده وازلین زدم بعد از جایی سوال کردم گفتن افت تار عنکبوتی داره سه دوره با فاصله یک هفته با محلول ضد حشره سم پاشی کردم الان گیاه یکم از خالت افتاده بیرون اومده ولی دور تا دور یکی از برگ ها لکه های زرد و خالت سوختگی داره

۱۴۰۱-۰۲-۲۳ ۰۳:۰۷:۴۵

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر لطفا عکس کامل گیاه رو ارسال کنید

۱۴۰۱-۰۲-۲۳ ۰۷:۴۴:۵۵

مرضیه کوثری

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۲-۲۶ ۱۹:۱۲:۵۴

مرضیه کوثری

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۲-۲۶ ۱۹:۱۶:۲۵

کارشناس شماره ۱

باباآدم جاینت ، به نور بیشتری نیاز داره کمبود نور و افراط و تفریط در آبیاری یا خاک نامناسب باعث زرد شدن برگها میشه . اگر خاکش سبکه بهتره خاک رو تعویض کنید و از خاکی با بافت نسبتا متوسط استفاده کنید . به گیاه نور بیشتری برسونید . سعی کنید بین دو آبیاری حتما خاک نسبتا خشک بشه و بعد آبیاری رو انجام بدید. برای تامین رطوبت براش جزیره بسازید.

۱۴۰۱-۰۲-۲۷ ۰۰:۳۸:۰۱

مرضیه کوثری

ممنون وقت گذاشتید یعنی اگر ببرمش تو بالکن و آبیاری هم روش تمرکز کنم که به اندازه باشه برگ جدید میده و اینکه از قارچ کش استفاده منم و یا کودهی رو دوباره از کی می تونم شروع کنم

۱۴۰۱-۰۲-۲۷ ۰۰:۴۲:۵۲

کارشناس شماره ۱

کدوم شهر تشریف دارید ؟

۱۴۰۱-۰۲-۲۷ ۲۲:۵۶:۳۱
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@