پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

فرزانه ملاحی

تعداد سوال: ۱

پشه های پروازی ویژه

تعداد بازدید ۱۹۸

سلام من خاک گلدونم باباادمم که تازه خریدم پرازپشه های سیاه پروازی شده خیلی زیادوهمین طورهزارپا هزارپاها و تا جایی که دیدم برداشتم اما من سمی یا اسپری ای میخوام که به من معرفی کنید لطفا که پشه های پروازی و هزارپاهاروازبین ببره

۱۴۰۱-۰۲-۲۹ ۱۲:۱۸:۲۶

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر براتون لینک افتکش و میزارم هم به گیاهتون اسپری کنیدهم داخل خاکش بدید و اگر حجم هزارپا زیاد باشه نیاز هست خاک روتعویض کنید

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
سم مالاتیون (Malathion)
۱۴۰۱-۰۲-۲۹ ۱۴:۰۴:۲۴

کارشناس شماره ۲

آفتکش آیکون هم برای هزارپا خوبه به شما ابیاری البته

۱۴۰۱-۰۲-۲۹ ۱۴:۰۴:۵۸

فرزانه ملاحی

ببخشید میشه اسم افت کش رو برام بزارید وراجع به هزارپا متوجه پیامتون نشدم

۱۴۰۱-۰۲-۲۹ ۱۴:۱۰:۰۸

کارشناس شماره ۲

بله اسم افتکش برای اسپری پاشی مالاتیون و برای هزار پا آیکون

۱۴۰۱-۰۲-۲۹ ۱۴:۱۱:۲۳

فرزانه ملاحی

من رو عکس افت کش زدم گفت یافت نشد اسم کامل افت کش ها ونحوه استفادشو برام بزارید تهیه میکنم

۱۴۰۱-۰۲-۲۹ ۱۴:۱۱:۵۴

فرزانه ملاحی

ممنونم شما نمیفرستید افت کش ها رو ؟

۱۴۰۱-۰۲-۲۹ ۱۵:۵۲:۲۳

فرزانه ملاحی

من خریدم افت کش رو و خاک گلدون و ساقه گیاه رو به طورکامل اسپری کردم فقط نمیدونم به چه مقدار وچندبار درروز یا هفته بایداین کارروانجام بدم ممنون میشم بفرماایید

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۲-۲۹ ۲۲:۴۳:۰۰

فرزانه ملاحی

ویه سوال دیگه اینکه احساس میکنم برگهاش خیلی به طرفین افتاده علتش چی میتونه باشه ممکنه به خاطر همون افت ها باشه ؟ واینکه تو عکس اول یه چیزی ازوسط همراه بابرگ دراومده ایا اون گل هست یا چی هست؟

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۲-۲۹ ۲۲:۴۵:۲۲

کارشناس شماره ۲

سم دیازینون و مالاتیون رو ما در سایت موجود داریم ولی ایکون رو نداریم البته این دو سم هم کفایت میکنه براتون لینک میزارم مالاتیون رو تهیه کنید و طبق دستور روی بسته حتما اسپری کنید چون سموم مختلف دستور عمل متفاوت دارند ولی بر روی برگ کامل اسپری کنید فقط از ماسک و دستکش استفاده کنید و لطفا یک عکس از برگ یاگل وسط ارسال کنید ببینم برگ جدید هست یا گل بابا ادم و علت اویزون شدن میتونه رطوبت کم و ابیاری نامنظم باشه بین دو ابیاری حتما اجازه بدید یک سوم خاکش خشک بشه و براش دستگاه بخور سرد یا جزیره بزارید

۱۴۰۱-۰۲-۳۰ ۰۱:۳۳:۱۹

کارشناس شماره ۲

لینک افتکش مالاتیون

سم مالاتیون (Malathion)
۱۴۰۱-۰۲-۳۰ ۰۱:۳۳:۵۳

فرزانه ملاحی

عکس ها خدمت شما

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۲-۳۰ ۱۰:۴۲:۲۰

کارشناس شماره ۲

بله دقیقا گل گیاه هست که بخاطر همین برگ های جدید کوچکتر شدن وقتی گیاه گل میده انرژی گیاه صرف گلدهی شده حتما گل رو جدا کنید و از کود پتاسیم بالا و‌فسفربالا ماهی یکبار با فاصله ۱۴ روز استفاده کنید

کود NPK 10-52-10 کود NPK 12-12-36
۱۴۰۱-۰۲-۳۰ ۱۵:۴۱:۲۰

فرزانه ملاحی

یعنی گلرو قیچی کنم ازکجای ساقه وسوال اخراینکه حشره ها روی برگاش نبودن و فقط روی ساقه وریشه بودن ایا لازمه روی برگاروهم اسپری افت بکنم من نکردم اینکارو

۱۴۰۱-۰۲-۳۰ ۱۶:۰۴:۵۵

کارشناس شماره ۲

بله همه جا اسپری کنید و گل رو از انتهاش جدا کنید

۱۴۰۱-۰۲-۳۰ ۲۳:۵۴:۴۶
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@