پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

صوفیانی

تعداد سوال: ۲

ریختن برگ بونسای ویژه

تعداد بازدید ۳۱۱

سلام وقت بخیر من یه بونسای دارم چند وقته نوک برگ هایش سیاه شده و می‌ریزه چند روز هم هس سبز بازمیریزه میشه لطفا راهنمایی کنید من باید چیکار کنم

۱۴۰۱-۰۳-۰۳ ۰۰:۱۷:۰۰

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر لطفا ضمن ارسال عکس ، بفرمایید نحوه ی آبیاری گیاه به چه صورت هستش ؟

۱۴۰۱-۰۳-۰۳ ۰۱:۴۹:۳۲

صوفیانی

هفته ای یبار آبیاری میکنم

۱۴۰۱-۰۳-۰۳ ۰۱:۵۶:۱۷

صوفیانی

ببخشید عکس نمیشه فرستاد

۱۴۰۱-۰۳-۰۳ ۰۱:۵۷:۱۷

کارشناس شماره ۱

عکس را به همراه نام کاربری تون از طریق واتس اپ به شماره ۰۹۹۰۱۱۶۸۲۳۶ ارسال کنید تا براتون در سایت بارگزاری کنیم

۱۴۰۱-۰۳-۰۳ ۲۲:۱۰:۴۴

کارشناس شماره ۱

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۳-۰۴ ۲۲:۱۱:۳۹

کارشناس شماره ۱

آیا بین دو آبیاری به خشک بودن خاک دقت میکنید ؟

۱۴۰۱-۰۳-۰۴ ۲۲:۱۲:۳۴

صوفیانی

یکم مرطوب نگه میدارم کامل خشک نمیشه

۱۴۰۱-۰۳-۰۵ ۰۹:۳۶:۲۸

کارشناس شماره ۱

مدتی آبیاری را به اینصورت انجام بدید اجازه بدید بین دو آبیاری خاک گلدان حداقل تا نیمه خشک بشه و بعد گیاه رو سیرآب کنید ، آب زیرگلدانی را همیشه خالی کنید و به گیاه نور کافی و هوای تازه برسونید برگهای خشک رو از روی سطح خاک بردارید و اجازه ندید روی خاک برگ باقی بمونه ، سطح خاک را هم کمی سیخک بزنید و زیر رو رو کنید تا تهویه ی خاک به درستی انجام بشه . با ما در ارتباط باشید و وضعیتش رو اطلاع بدید.

۱۴۰۱-۰۳-۰۶ ۰۰:۰۴:۴۷
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@