پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

دلسوز

تعداد سوال: ۱

چرا برگ انجیری من شاخه نمیده و فقط داره قد میکشه ویژه

تعداد بازدید ۲۱۴

نحوه ی ابیاری گلم اگه هوا گرم باشه هفته ای دوبار به گل اب میدم اگر هوا سرد باشه هفته ای یک بار البته همیشه یک سیخ چوبی توی خاکش فرو میکنم اگه نیاز به ابیاری داشت ابیاری می کنم و اینکه نور مستقیم بهش نمیخوره و رشدش هم خیلی سریعه در ماه حداقل دوتا برگ میده اما فقط داره قد میکشه شاخه نداره چیکار کنم که شاخه دار بشه

تصویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۳-۲۱ ۱۹:۳۱:۵۲

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .برای چند ساقه شدن باید گیاه هرس بشه اما کلا مانسترا ها رشدی عمودی دارند . برای اینکه گیاه پرپشتی داشته باشید میتونید با هرس های مداوم و و ریشه دار کردن و کاشت ساقه های هرس شده در کنار هم ، گلدانی پر از مانسترا داشته باشید . اینکه آبیاری رو با تست کردن رطوبت خاک ، انجام میدید بسیار کار خوبی هستش .

۱۴۰۱-۰۳-۲۱ ۲۳:۵۸:۳۳

دلسوز

تعداد سوال: ۱

چجوری هرسش کنم میشه راهنمایی کنید؟

۱۴۰۱-۰۳-۲۲ ۰۱:۳۲:۰۴

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

میتونید ساقه رو به همراه برگ قطع کنید و در خاک بکارید ، بهتره ساقه ای که قطع میکنید ریشه هوایی هم داشته باشه

۱۴۰۱-۰۳-۲۳ ۰۰:۵۲:۳۰
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@