پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

زهراشبانی

تعداد سوال: ۱

کرم در گلدان سانسوریا ویژه

تعداد بازدید ۴۱۰

سلام وقتتون بخیر.دوسه هفتس یه گلدان سانسوریا خریدم که همونجا گلدونش رو واسم تعویض کردن.دو سری هس بعد از اب دادن گلدون کرم هایی کوچیک داخل زیر گلدونی دیده میشن این سری تعداشون بیشتر شده و قبل از اب دادن گلدون هم بودن.از طرفی گل شادابی قبل رو نداره و بعضی قسمتا زرد شدن خواهش میکنم راهنمایی کنید چیکار کنم.فاصله ابیاری هم شش روز یک بار ک نسبتا خشک میشه کامل ابیاری میکنم تا اززیرگلدانی اب خارج بشه.عکسشم ارسال میکنم واستون ولی ارسال نمیشه لطفا راهنمایی کنید

۱۴۰۱-۰۴-۰۵ ۱۱:۴۹:۳۷

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر عکسش رو به واتسپ این شماره ارسال کنید ۰۹۱۸۳۱۶۱۰۲۸

۱۴۰۱-۰۴-۰۵ ۱۴:۳۵:۵۴

زهراشبانی

ارسال شد واتسپ

۱۴۰۱-۰۴-۰۵ ۱۴:۴۹:۳۶

کارشناس شماره ۲

۱۴۰۱-۰۴-۰۶ ۰۰:۱۵:۴۰

کارشناس شماره ۲

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۴-۰۶ ۰۰:۱۶:۱۷

کارشناس شماره ۲

وقتتون بخیر با توجه به عکس ارسالی مشخص هست بافت خاک اصلا مناسب نیسد با توجه به حجم آفت پیشنهاد میکنم خاک رو تعویض کنید و از خاک باکیفیت مثل ترکیب کوکوپیت پرلیت و پیت ماس وورمیکمپوست استفاده کنید

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۴-۰۶ ۰۰:۱۸:۲۴

زهراشبانی

موقع خرید از کود کمپوست استفاده کردن کل گلدان رو ترکیب خاک قبلیه گل با همین کود بود

۱۴۰۱-۰۴-۰۶ ۰۰:۲۰:۰۶

کارشناس شماره ۲

ببینید اگر مقدار ورمی کمپوست بیش از اندازه باشه باعث سنگین شدن بافت خاک میشه کمی خاک رو مرطوب کنید و در دست بگیرید اگر سفت و گلی بود نشون میده خیلی سنگین هست و باید تعویض بشه

۱۴۰۱-۰۴-۰۶ ۱۵:۰۰:۰۶
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@