پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

صبا ساکی

تعداد سوال: ۶

سمپاشی گیاهان ویژه

تعداد بازدید ۲۲۸

سلام روزتون بخیر گیاه دراسنای من قبلا شپشک آردآلود گذاشته بود و به لطف راهنمایی شما برطرف شد. یعنی روی برگ ها نیست اما داخل خاک پر از شپشک، کرم و پشه های خیلی ریز هست که موقع آبیاری مشخص میشوند همچنین گیاه برگ انجیری من خیلی سالم و سرحاله ولی پرررر از پشه هست آبیاری هردو گیاه دقیق هست و اصلا زیاده روی نشده میتونم خواهش کنم راهنماییم کنید

۱۳۹۹-۰۶-۱۶ ۰۸:۴۳:۱۹

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .معمولا غیر از رطوبت بالا ، تهویه ی نامناسب محیط هم باعث شیوع بعضی آفات میشود . میتونید برای از بین بردن شپشکها ی داخل خاک از سم ایمیداکلوپراید ۳۵ درصد دوبار به فاصله ی دو هفته استفاده کنید .همیشه بعد از سمپاشی و دفع آفت ، شرایط نگهداری گیاه را از نظر تهویه و رطوبت کنترل کنید زیرا در غیر اینصورت گیاه دوباره دچار آفت میشود برای از بین بردن جانوران داخل خاک هم میتونید از سم دیازینون استفاده کنید اگر سوال دیگه ای دارید در خدمتتون هستم

۱۳۹۹-۰۶-۱۶ ۰۹:۱۶:۳۷
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@