پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

هستی زنگنه

تعداد سوال: ۱

گلدان سانسوریا دارم قبلا خیلی برگ‌هاش بیشتر بود الان حتی برگ های جدیدی که درمیاره زرد میشه و برگ‌های قدیمیش هم شل میشه و می افته از کنار گلدان دلیلش چیه ؟ ویژه

تعداد بازدید ۴۴۷

آب جوشیده سرد شده میدم به مقداری که سطح خاک خشک شده خیس بشه هیچ گونه کود و چیزی هم ندادم تا حالا

تصویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۴-۰۸ ۱۰:۳۷:۰۳

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر چندروز یکبار آب میدید؟ و زهکش گلدون بازه؟

۱۴۰۱-۰۴-۰۸ ۱۶:۲۹:۰۱

هستی زنگنه

راستش نظم خاصی ندارم و زهکش گلدون دقیقا یعنی چی ؟ امکانش هست کارشناس بیاد گلدونها رو ببینه چون علاوه بر این گلدون بازهم گلدانی دارم که بدم نمیاد چک بشن

۱۴۰۱-۰۴-۰۸ ۱۶:۳۳:۱۵

کارشناس شماره ۲

بله حتما تهران هستید؟ زهکش به سوراخ های زیر گلدون میگیم که برای تخلیه آب هستند و لازمه در هر آبیاری چک بشه که آب اضافی از زیر گلدون تخلیه شده باشه بین دو ابیاری اجازه بدید سه چهارم خاک خشک بشه

۱۴۰۱-۰۴-۰۹ ۰۰:۴۱:۰۷

هستی زنگنه

بله تهران هستم اصلا به مقداری آب ندادم که آب از زیر گلدون خارج بشه اگر زحمت بکشید برای گل های دیگه هم نیاز به کارشناسی دارم و همینطور گل جدید میخوام باید چیکار کنم ؟ سوال بعدی من به این گلدان میتونم سانسوریا اضافه کنم؟

۱۴۰۱-۰۴-۰۹ ۰۹:۵۰:۴۴

کارشناس شماره ۲

برای ویزیت حضوری با این شماره هماهنگ بفرمایید ۰۹۳۷۵۶۴۲۱۵۸

۱۴۰۱-۰۴-۰۹ ۲۳:۲۳:۳۸

کارشناس شماره ۲

برای اضافه کردن گل لازمه اول ریشه این گیاهان بررسی بشه بعد گل اضافه بشه زمانی که برای بازدید کارشناسانمون میان میتونید ازشون بخواین براتون سانسوریا بیارن و در گلدون بکارند

۱۴۰۱-۰۴-۰۹ ۲۳:۲۴:۴۸

هستی زنگنه

بله سپاس از شما

۱۴۰۱-۰۴-۱۱ ۱۳:۲۴:۳۶

کارشناس شماره ۲

خواهش میکنم

۱۴۰۱-۰۴-۱۲ ۰۳:۰۵:۱۴
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@