پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

راضیه رمضانیان

تعداد سوال: ۴

موجودات قهوه ای ویژه

تعداد بازدید ۳۷۵

سلام خسته نباشید.گیاه ما خیلی ریزش برگ داره و زیر برگاش دونه های قهوه ایست که با دست کنده میشه. جوونه میزنه ولی از بین میره. ممنون میشم راهنمایی فرمایید.

تصویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۴-۱۲ ۲۲:۵۱:۵۶

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر . گیاهتون دچار آفت شده و نیاز به سمپاشی داره ، شپشک سپردار کمی از بین بردنش سخت هستش ، بهتره تا جایی که میتونید آفت رو پاک کنید و بعد گیاه رو با سم کنفیدور آبیاری کنید در دو نوبت و با فاصله ی دو هفته . سمپاشی را در داخل منزل و در معرض نور زیاد انجام ندید.

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
حشره کش ایمیداکلوپراید (سم کنفیدور)
۱۴۰۱-۰۴-۱۳ ۰۶:۲۱:۳۰

راضیه رمضانیان

تعداد سوال: ۴

سلام خسته نباشید.من تمیز کردم و سمپاشی کردم هفته پیش که خیلی کمتر شدن ولی بازم امروز چند تا بود. هفته دیگه که مجدد سمپاشی کنم بنظرتون جون میگیره گیاه یا کار خاصی دیگه باید کنم. ممنون

۱۴۰۱-۰۴-۲۲ ۲۰:۴۵:۴۵

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر اگه هنوز آفت وجود داره باید دو هفته از سمپاشی اول بگذره و بعد سمپاشی رو تکرار کنید برگهای آلوده رو حذف کنید

۱۴۰۱-۰۴-۲۳ ۰۱:۲۴:۵۶
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@