پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

hedieolama

تعداد سوال: ۱

سلام من درباره ی گیاه بابا آدمم سوال دارم ویژه

تعداد بازدید ۱۹۷

من ۱ هفته هست گه این گیاه رو گرفتم تقریبا ۲ متر هستش روز اول همه ی برگهاش خیلی بالا استاده بود یه بچه هم داده بود که الان کاملا باز شده ولی مشگل اینه که یکی از برگ هاش از شاخه کج شد و شکست الانم همه ی برگ ها داره خودشو ول میکنه و باز میشه نمیدونم باید چیکار کنم واسه ی آبیاری هم دستمو میکنم داخل خاک وقتی خشک میشه آب میدم

۱۴۰۱-۰۴-۱۵ ۱۶:۳۵:۵۰

hedieolama

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۴-۱۵ ۱۶:۴۳:۴۴

hedieolama

الان یکی دیگه از برگ ها خیلی خم شده دستمال خیس هم کشیدم

۱۴۰۱-۰۴-۱۵ ۱۶:۴۴:۵۷

hedieolama

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۴-۱۵ ۱۶:۴۷:۰۶

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر .گیاهتون نسبت به محیط خیلی بزرگ هستش فاصله ی سقف تا برگ بالایی چقدره حدودا ؟

۱۴۰۱-۰۴-۱۶ ۰۰:۴۹:۴۵

hedieolama

تقریبا نیم متر البته امروز یه برگ دیگه از همون برگ جدیده که چند روز پیش در اومده داد

۱۴۰۱-۰۴-۱۶ ۱۵:۱۹:۰۹

hedieolama

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۴-۱۶ ۱۵:۲۰:۰۶

hedieolama

مشکل دیگه ای هم که داره بعضی از برگ هاش اینطوری سوراخ شده

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۴-۱۶ ۱۵:۲۱:۴۳

hedieolama

از دیروز که این برگ جدید در اومده یکی‌دیگه از برگاش داره زرد میشه فاصلش تا سقف 1 متر هست . در اصل چیزی که منو‌ نگران کردی اینه که خیلی نسبت به اولاش خودشو ول کرده و این سوراخ ها نگران کننده هست

۱۴۰۱-۰۴-۱۶ ۱۵:۲۶:۵۹

hedieolama

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۴-۱۶ ۱۵:۳۱:۳۲

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سوراخهای روی برگ ناشی از صدمات فیزیکی هستش ، و این آسیب برطرف نمیشه ، به مرور که گیاه برگهای جدید میزنه میتونید برگهای آسیب دیده رو قطع کنید ، اگر خاک گلدان سبک باشه ، محیط کمنور باشه ، گیاه در محیطی با فضای ناکافی قرار داشته باشه ، برگها باز شده و ایستایی قبلی رو از دست خواهند داد ، میتونید فعلا ساقه رو با روبان ببندید تا گیاه بد فرم نشه .

۱۴۰۱-۰۴-۱۶ ۲۳:۴۹:۱۱
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@