پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

مهسا هاشمی

تعداد سوال: ۱

وجود نوک سوزی و افت پنبه مانند در گیاه ویژه

تعداد بازدید ۲۰۶

سلام وقت بخیر من گلدونمو سه ماه دارم هفته پیش متوجه شدم روش یسری حشرات پنبه مانند هست با دستمال تمیز کردم ولی الان بازم آمدن و اینکه گلدونم سر برگهاش میسوزه

۱۴۰۱-۰۴-۱۶ ۱۰:۱۳:۳۹

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر عکس گیاهتون رو ارسال میفرمایید

۱۴۰۱-۰۴-۱۶ ۱۲:۴۹:۱۹

مهسا هاشمی

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۴-۱۶ ۱۲:۵۶:۰۴

کارشناس شماره ۲

بله از سم افتکشی که براتون لینکشو میزارم سه بار به فاصله 9 روز اسپری کنید و در اب ابیاری هم به گیاهتون بدید و 14 روز بعد از اخرین دوره سم پاشی لازمه گیاهتون رو تقویت کنید سه ماه یکبار اسید هیومیک به شکل اب ابیاری ماهی یکبار کود فسفر بالا به شکل اب ابیاری ماهی یکبار کود پتاسیم بالا به شکل اب ابیاری و دوماه یکبار جلبک دریایی به شکل ابیاری بین کودها 15 روز فاصله باشه

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود NPK 10-52-10 کود NPK 12-12-36 کود مایع هیومیک اسید protect nature حشره کش ایمیداکلوپراید (سم کنفیدور) کود ارگانیک جلبک دریایی
۱۴۰۱-۰۴-۱۶ ۲۳:۴۶:۵۷

مهسا هاشمی

ممنون از راهنماییتون فقط اینکه من میتونم در مورد یه گل دیگه هم سوال بپرسم از تون

۱۴۰۱-۰۴-۱۶ ۲۳:۴۹:۳۳

کارشناس شماره ۲

خواهش میکنم سوال هر گل و در تالار خودش مطرح بفرمایید ولی اگر کوتاه هست بله همینجا بفرمایید

۱۴۰۱-۰۴-۱۶ ۲۳:۵۰:۵۸

مهسا هاشمی

من یک گیاه گل کریسمس هم دارم اخیرا برگ های به صورت پراکنده زرد میشه و می‌ریزه مشکل از چی می‌تونه باشه

۱۴۰۱-۰۴-۱۶ ۲۳:۵۶:۴۸

کارشناس شماره ۲

عکسشو ارسال بفرمایید

۱۴۰۱-۰۴-۱۷ ۱۶:۰۱:۵۷

مهسا هاشمی

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۴-۱۷ ۱۶:۰۷:۳۵

کارشناس شماره ۲

پشت برگ حالت زخم پنبه ای هست؟و برگ چسبناکع؟

۱۴۰۱-۰۴-۱۸ ۰۰:۲۷:۰۵

مهسا هاشمی

نه برگ ها چسبناک نیست زخمم ندارنافت کشی که برای گل قبلی معرفی کردید موجود نیست میشه بگید من از کجا میتونم تهیه کنم

۱۴۰۱-۰۴-۲۴ ۱۰:۱۵:۲۲

کارشناس شماره ۲

داخل سایت قسمت سفارش برید سم افتکش مالاتیون رو بزنید

۱۴۰۱-۰۴-۲۴ ۲۳:۲۷:۵۵
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@