پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

صبا ساکی

تعداد سوال: ۶

بی حالی کروتون ویژه

تعداد بازدید ۱۸۸۶

سلام وقت شما بخیر کروتون زیبای من برگهاش خیلی بی حاله من دوروزه که خریدمش و خیلی خوب بود اما امروز بعد از اینکه غبارپاشی کردم برگاش افتاده شد مقابل پنجره غربی قرار داره

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۶-۱۶ ۲۲:۲۱:۵۵

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .کورتون گیاه بسیار حساسی است و با کوچکترین تغییرات محیطی دچار تنش شده و در اکثر مواقع با بیحالی برگها و یا ریزش برگها واکنش نشان میدهد .لطفا در مورد نحوه ی آبیاری و دمای محیط و همچنین تهویه ی محیط نگهداری توضیح بیشتری بدهید متشکرم .

۱۳۹۹-۰۶-۱۶ ۲۳:۴۳:۰۰

صبا ساکی

ممنونم از پاسخ شما مقابل پنجره غربی قرار داره تقریبا سه چهارساعت در روز آفتاب وجود داره روزانه آب خیلی کمی به برگهاش اسپری میکنم اما پاک نمیکنم دو ساعت دستگاه بخور با فاصله روشن هست در فضای اتاق تقریبا نیم ساعت هم پنجره رو باز میذارم هوا عوض بشه آبیاری هم هنوز نکردم از دیروز که برای اولین بار برگاشو با دستمال نمدار پاک کردم خیلی بی حال شد

۱۳۹۹-۰۶-۱۷ ۰۸:۵۰:۲۹

کارشناس شماره ۱

کولر گازی دارید ؟ و آیا گیاه در معرض باد کولر قرار دارد ؟

۱۳۹۹-۰۶-۱۷ ۱۲:۱۳:۰۴

صبا ساکی

در معرض باد مستقیم کولر نیست و خیر کولر آبی هست

۱۳۹۹-۰۶-۱۸ ۰۸:۳۷:۱۸

صبا ساکی

در معرض باد مستقیم کولر نیست و خیر کولر آبی هست

۱۳۹۹-۰۶-۱۸ ۰۸:۳۷:۲۹

کارشناس شماره ۱

اگر خاک گلدان خشک است به مدت یک ربع گلدان را در تشت آب قرار بدید تا سیراب شود

۱۳۹۹-۰۶-۱۷ ۱۲:۱۴:۱۲
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@