پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

علیرضا زارع

تعداد سوال: ۱۷

بنسای ویژه

تعداد بازدید ۲۴۷

پاچیرا من کرم افتاده بود خاک و گلدون رو عوض کردم 10 روز پیش کنفیدور دادم الان امروز هم دادم وهرس کردمش خوب میشه یا نه از بین میره

تصویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۴-۳۰ ۱۳:۰۸:۲۶

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر ۱۵ روز بعد از سم پاشی تقویت گیاهتون رو شروع کنید اسیدهیومیک سه ماه یکبار فسفر بالا ماهی یکبار پتاسیم بالا ماهی یکبار امینو اسید دوماه یکبار بین کودها دو هفته فاصله بدید

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود NPK 10-52-10 کود NPK 12-12-36 کود مایع هیومیک اسید protect nature کود شیمیایی آمینه اسید
۱۴۰۱-۰۴-۳۰ ۱۳:۴۹:۵۳

علیرضا زارع

کودی که من دارم اینه خوبه یا نه بعد خوب میشه این گل

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۴-۳۰ ۱۳:۵۳:۰۸

کارشناس شماره ۲

ببینید یک کود کافی نیست این پک کودی که براتون نوشتم در کنار هم لازمه تا هم ر یشه گیاهتون تقویت بشه هم برگدهی هم اسیدیته خاک

۱۴۰۱-۰۴-۳۰ ۱۹:۲۶:۵۳

علیرضا زارع

سلام گل پاچیرا من کرم افتاد بعد از گلدون درآوردم خاک رو عوض کردم و 2 نوبت سم کنفیدور دادم حالا چند تا برگ کوچک که از قبل باز شده بودن باز هم جمع شدن مثل زمانی که کرم داشت از خاک در آوردم مثل اینکه خداروشکر کرم ها از بین رفتن ولی شما پک کود پیشنهاد دادید استفاده کنم حالا ببینید سایز گلدون چطوره برای گیاه و ریشه چطوره راستی چون داریم به سرما نزدیک میشیم ممنون میشم نحوه کود دهی رو در سرما بگین که چه فرقی با تابستون میکنه

۱۴۰۱-۰۶-۰۱ ۰۰:۱۳:۰۶

علیرضا زارع

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۶-۰۱ ۰۰:۱۵:۵۵

علیرضا زارع

این کود هایی گفته بودید هر برندی باشه یا یه اسم مخصوص یا برند مشخص چی مارکی بگیرم

۱۴۰۱-۰۶-۰۱ ۰۰:۵۹:۵۷

کارشناس شماره ۲

کودها رو از قسمت داروخانه گیاهپزشکی ما میتونید تهیه کنید

۱۴۰۱-۰۶-۰۱ ۰۱:۴۶:۵۵

علیرضا زارع

میشه جواب سوال بالاتر رو هم بگید

۱۴۰۱-۰۶-۰۱ ۰۲:۰۴:۲۴

کارشناس شماره ۲

بله حتما سایز گلدون مناسبت فقط چک کنید سه تا چهار سوراخ زهکش داشته باشه و کوددهی در فصل تابستان و زمستان با فاصله زمانی بیشتر انجام میشه بین دو کوددهی ۴۵ روز فاصله بگذارید

۱۴۰۱-۰۶-۰۱ ۲۲:۳۰:۳۹

علیرضا زارع

من کود پتاس و آمینه رو از شما سفارش دادم شما ولی فسفر نداشتید چه مارکی از بیرون بگیرم

۱۴۰۱-۰۶-۰۱ ۲۳:۰۳:۵۴

کارشناس شماره ۲

به جای فسفر کودریشه زارو تهیه کنید یااز بیرون بگید کود فسفر بالا میخوام

۱۴۰۱-۰۶-۰۳ ۰۰:۳۶:۰۶

علیرضا زارع

باعرض خسته نباشید خدمت شما گل پاچیرا من که کرم افتاده بود خاک و گلدون رو عوض کردم با نظر شما چون برگ هاش لوله میشد بعد 1 ماه دوباره برگ هاش لوله میشد باز درآوردم نگاه کردم چیزی نبود توش بعد با نظر شما کود ریشه زا وچند کود گرفتم حالا بازم برگای جدیدش لوله میشن حالا اون کود رو بدم درست میشه

۱۴۰۱-۰۷-۲۹ ۰۱:۳۸:۴۲

علیرضا زارع

اینم عکسش مال آلان

۱۴۰۱-۰۷-۲۹ ۰۱:۴۱:۵۰

علیرضا زارع

اینم عکسش مال آلان

۱۴۰۱-۰۷-۲۹ ۰۱:۴۴:۰۷

علیرضا زارع

این

۱۴۰۱-۰۷-۲۹ ۰۱:۴۵:۴۹

کارشناس شماره ۲

سلام وقت بخیر عکستون ارسال نشده میتونید به واتسپ این شماره ارسال کنید چکش کنم 09183161028 لوله شدن بعد از تعویض خاک میتونه به علت تنش اتفاق بیافته یک هفته میتونید گیاه رو کاور کنید یک پلاستیک سطح برگ ها بکشید فقط حتما سطح کیسه چند سوراخ جهت تبادل هوا ایجاد کنید کوددهی هم شروع کنید

۱۴۰۱-۰۷-۲۹ ۱۹:۴۹:۳۱
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@