پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

لاله شهنی زاده

تعداد سوال: ۱

لامپ رشد گیاه ویژه

تعداد بازدید ۲۷۴

سلام وقتتون بخیر من یه راهنمایی میخوام ازتون درباره ی لامپ رشد گیاه، ممنون میشم بهم اطلاعات بدید که بتونم انتخاب کنم چی باید واسه گلدونام تهیه کنم، من سه تا گلدون دارم که روی شلف دیواری گذاشتمشون،من ساکن اهپازمم اینجا هوا خیلی کرمه و شلفای من به فاصله پنج متری از کولر هستن یعنی شلفها روبروی کولر هستن ،اول اینکه خواستم بدونم باد کولر مستقیم واسشون بدِ یا مشکلی نیست؟گیاهام یه پیچکه با دو تا سانسوریا، و اینکه نور خوبی بهشون نمیرسه و من بنا دارم یه لامپ واسشون تهیه کنم اما هیچ اطلاعاتی درباره ی لامپ مناسبی که باید تهیه کنم ندارم و اینکه نور خوبی بهشون نمیرسه و من بنا دارم یه لامپ واسشون تهیه کنم اما هیچ اطلاعاتی درباره ی لامپ مناسبی که باید تهیه کنم ندارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چون زمانم محدوده-

تصویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۴-۳۱ ۱۴:۴۹:۱۵

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر فاصله ی نورگیر تا گیاه ها چقدر هستش ؟ پنجره در چه جهتی قرار داره ؟

۱۴۰۱-۰۵-۰۱ ۰۹:۲۰:۴۸
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@